انتخاب زبان

اردبیل

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

آب شرب پارس‌آباد آلوده به فاضلاب صنعتی ارمنستان است

80771473-4713222

اویان نیوز: نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس گفت: آب شرب پارس‌آباد آلوده به مواد ناشی از فاضلاب صنعتی ارمنستان است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام حبیب برومند نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌ سوار در مجلس شورای اسلامی در مراسم معارفه استاندار جدید اردبیل افزود: بخش کشاورزی به شدت صدمه دیده و دلیل آن نیز سوء‌ مدیریت‌ها نیست بلکه اشتباهات دولت گذشته است که کمبودهای مختلف را تحمیل کرده و با ارائه کود و سموم نامرغوب زمینه نابودی کشاورزی را فراهم کرده است.

برومند تصریح کرد: در برخی از شهرستان‌ها نه تنها کارخانه‌ای نیست بلکه وضعیت تولید و صنعت بسیار اسفناک است و برخی کارگاه‌ها نیز به تعطیلی کشیده شده است.

این مسئول وضعیت آب و هوای اردبیل را نامناسب برای نشست و برخاست هواپیماها اعلام کرد و یادآور شد: آنهایی که می‌گویند آب و هوای اردبیل عالی است اشتباه می‌کنند چرا که تنها سه ماه در این استان آب و هوا خنک است و بقیه ماه‌های سال ما با مشکلات و دغدغه‌های جدی در جذب گردشگر و توریسم مواجه هستیم به طوری که این شرایط آب و هوایی اجازه نداد هفته گذشته پرواز وزیر کشور انجام شود.

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌ سوار در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: آب اردبیل با مشکل جدی مواجه است و با وجود فعال بودن چندین کارخانه آب معدنی مشکلات فراوانی در این زمینه وجود دارد.

برومند تاکید کرد: آب شرب پارس‌آباد آلوده به مواد فاضلاب صنعتی ارمنستان است و پوشش روی این فاضلاب صنعتی سخنی دروغ و گزاف است.

درباره این مطلب نظر دهید