انتخاب زبان

اخبار

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

آثار گرافیست های اردبیلی در نمایشگاه «ترناوا اسلواکی» به نمایش در می آید

IMG08324396

اویان نیوز: اثر دو طراح گرافیک اردبیلی «سید مهدی موسوی» و «سعید مجنون» در سه سالانه بین المللی پوستر ترناوا به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از حوزه هنری اردبیل، اثر دو طراح گرافیک اردبیلی به بخش نمایشگاهی نهمین دوره سه سالانه بین المللی پوستر ترناوا ۲۰۱۵ راه یافته است.

سه سالانه بین‌المللی پوستر تراناوا توسط گالری جان کانیورک و گروه اجرایی نمایشگاه سه‌سالانه‌ پوستر تراناوا با همکاری انجمن طراحان پوستر، مرکز طراحی اسلواکی در براتیسلاوا، آکادامی طراحی و هنرهای زیبا براتیسلاوا و موزه‌ غربی اسلواکی در تراوانا برگزار می‌شود.

در این دوره بالغ بر چهار هزار اثر از نقاط مختلف جهان برای شرکت در این سه سالانه جهانی ارسال شده بود که در نهایت هیئت داوران ۳۷۰ پوستر را از میان آثار ارسالی شایسته حضور در نمایشگاه این رویداد تشخیص دادند.

در میان اسامی صاحبان آثار منتخب نام سیدمهدی موسوی و سعید مجنون از هنرمندان طراح گرافیک حوزه هنری استان اردبیل نیز دیده می شود.

نمایشگاه آثار منتخب سه سالانه بین المللی پوستر ترناوا از ماه سپتامبر الی نوامبر ۲۰۱۵ در کشور اسلوواکی برگزار خواهد شد و در طول برگزاری نمایشگاه برگزیدگان اصلی معرفی خواهند شد.

درباره این مطلب نظر دهید