انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

آذربایجان‌شرقی: 3 کشته و 6 مصدوم در دو سانحه رانندگی

13940815000251_PhotoL

اویان نیوز: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: بامداد امروز واژگونی خودرو در جاده مرند- جلفا مرگ سه تن و مصدومیت شدید یک تن دیگر را به‌دنبال داشت.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مرکز فوریت‌‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی، حبیب حسینقلی‌زاده اظهار داشت: امروز جمعه پانزدهم واژگونی خودرو مرگ سه نفر و مصدومیت یک تن دیگر را به همراه داشت.

وی افزود: با اعلام این حادثه به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان مرند، پایگاه فوریت‌های پزشکی زنوز به محل اعزام شد و تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ مرگ ۳ تن و مصدومیت یک تن را تأیید کردند.

حسینقلی‌زاده اضافه کرد:  تنها مصدوم حادثه که به‌شدت دچار صدمات در تمام اندام‌های بدن شده بود با اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان مرند انتقال داده شد.

13940815000251_PhotoL

 پراید و سمند ۵ تن را راهی بیمارستان کرد

به گزارش فارس، مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: در جاده سراب – اردبیل برخورد پراید و سمند، مصدومیت ۵ تن را به دنبال داشت.

وی افزود: ظهر امروز جمعه ساعت ۱۳:۴۰ در کیلومتر ده جاده سراب – اردبیل گزارش برخورد دو دستگاه سواری به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان سراب اعلام شد.

حسینقلی‌زاده اضافه کرد: تکنسین‌های اعزامی در گزارش خود از برخورد خودرو سواری پراید و سمند خبر دادند که منجر به مصدومیت ۵ تن شده بود.

حسینقلی‌زاده اظهار داشت: مصدومان حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان سراب انتقال داده شدند، حال یکی از مصدومان وخیم اعلام شده است.

درباره این مطلب نظر دهید