انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

آذربایجان‌‌شرقی: 5 کشته و 7 مصدوم در سه تصادف رانندگی

hevades2

اویان نیوز: از شب گذشته در سه تصادف رانندگی در جاده های استان آذربایجان شرقی ۵ نفر کشته و ۷ تن مصدوم شدند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، از شب گذشته در سه تصادف جداگانه در محورهای سرچم ـ اردبیل، مرند – خوی و قره‌چمن به میانه ۵ نفر کشته و ۷ تن مصدوم شدند.

به گفته حبیب حسینقلی‌زاده ساعت ۲۰٫۴۵ دقیقه شب گذشته در ۱۲ کیلومتری جاده قره‌چمن به میانه برخورد دو دستگاه خودروی سمند با پژو ۳ کشته و ۴ زخمی به جا گذاشت.

وی افزود: ۳ نفر از سرنشینان خودروها در محل حادثه فوت کرده و چهار نفر دیگر که مصدوم شده بودند، توسط آمبولانس‌های مرکز فوریت‌های پزشکی به بیمارستان میانه منتقل شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی در ادامه اظهار داشت: ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد امروز برخورد دو دستگاه خودروی سواری پژو در جاده مرند-خوی گزارش شد.

وی اضافه کرد: تکنسین‌های اعزامی با بررسی وضعیت حادثه‌دیدگان هر سه مصدوم حادثه دیده را به بیمارستان مرند و با انجام اقدامات درمانی برای احیا انتقال دادند.

حسینقلی‌زاده گفت: به علت شدت حادثه یکی از مصدومان فوت و یکی از مصدومان نیز که وضعیت وخیمی داشت به بیمارستان امام رضا تبریز منتقل شد.

این مسئول با اشاره به تصادف در محور سرچم ـ اردبیل گفت: ساعت ۱۱:۲۰ امروز از برخورد دو دستگاه پرشیا در جاده سرچم ـ اردبیل، کیلومتر ۱۰ «اغکند» اعلام شد.

وی اضافه کرد: با اعزام تکنسین‌های پایگاه فوریت‌های پزشکی «اغکند» به محل حادثه از فوت ۱ نفر و مصدومیت یک نفر دیگر خبر دادند که مصدوم حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان میانه انتقال دادند.

درباره این مطلب نظر دهید