انتخاب زبان

ورزش

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

آذربایجان شرقی: کمبود اعتبارات دولتی در تکمیل پروژه های ورزشی

1737171

اویان نیوز: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی بر کمبود اعتبارات دولتی برای تکمیل پروژه های ورزشی تاکید کرد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، شروین اسبقیان در گردهمایی مجمع خیرین ورزشیار استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: با توجه به وضع اقتصادی، دولت توانایی اتمام تمامی طرح های ورزشی را ندارد و در صورتی که خیران و بخش خصوصی یاری گر این بخش نباشند به طور یقین با مشکلات عمده ای در این خصوص مواجه خواهیم شد.

وی با بیان اینکه با شکل گیری سازمان های مردم نهاد می توان شاهد توسعه ورزش بود، گفت: با ورود این سازمان ها و به خصوص خیرین ورزش یار به بدنه ورزشی می توان شاهد پیشرفت ورزش شد.

اسبقیان ادامه داد: هم اکنون برخی ورزشکاران مستعد در کل استان به دلیل مشکلات مالی توانایی حضور در رقابت‌های ملی و بین‌المللی را ندارند که با فعالیت انجمن ورزش یار می توان شاهد حل مشکلات این ورزشکاران بود.

اسبقیان با اشاره به اینکه با کنار هم قرار گرفتن بخش دولتی و خصوصی می توان انتظار پیشرفت از ورزش را داشت، گفت: هم اکنون در استان  ۳۲ پروژه ملی و ۳۵ پروژه استانی نیمه تمام داریم که با کمک مجمع خیران می توان برای تکمیل این پروژه ها قدم برداشت.

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی ادامه داد: این استان با وجود استعدادهای خوب تاکنون قهرمانی در المپیک را تجربه نکرده است که یکی از دلایل مهم آن مشکل مالی ورزش استان است.

شهرام دبیری، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران نیز در این جلسه با بیان اینکه بخش خصوصی در حوزه ورزش درآمد چندانی ندارد، گفت: هر گونه سرمایه گذاری در زمینه ورزشی به نوعی کار خیر محسوب می شود زیرا سرمایه گذاران بخش غیر دولتی نیز جزو خیران ورزش یار به شمار می آیند.

درباره این مطلب نظر دهید