انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

آذربایجان شرقی: 1 کشته و 10 مصدوم در 3 سانحه رانندگی

hevades

اویان نیوز: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت:صبح امروز به فاصله کمتر از سه ساعت، وقوع سه سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان یک کشته و ۱۰ مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش اویان نیوز، حبیب حسینقلی زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران – ایسنا – گفت: ساعت ۶ صبح امروز برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه خودروی باری نیسان به سامانه ۱۱۵ گزارش شد که طی آن تکنسین های پایگاه خواجه به کیلومتر ۵ جاده خواجه -تبریز اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این ماموریت، تکنسین های اعزامی مرگ ی۱ نفر را در محل تائید و مصدوم دیگر این سانحه رانندگی را بعد از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان امام  رضای تبریز منتقل کردند.

وی همچنین از برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر ۲۵ جاده میانه-زنجان با گاردریل در ساعت ۶صبح خبر داد و گفت: پنج مصدوم این سانحه رانندگی نیز توسط  تکنسین های پایگاههای قافلانکوه و میانه به بیمارستان میانه منتقل شدند.

وی با اشاره به واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو در جاده اهر- تبریز در گردنه گویجه بیل در ساعت ۹:۲۰ صبح امروز گفت: چهار مصدوم این سانحه رانندگی نیز به بیمارستان  اهر منتقل شدند.

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی انحراف به چپ هر دو خودرو را علت بروز سانحه رانندگی در کیلومتر ۵ جاده خواجه – تبریز عنوان کرد.

درباره این مطلب نظر دهید