انتخاب زبان

ورزش

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

آذربایجان هفته دوازدهم را با برد آغاز کرد، گسترش ۲ - سپاهان ۱

sepahan-and-gostaresh-16256

اویان نیوز: گسترش فولاد تبریز با کسب سه امتیاز مقابل سپاهان اصفهان هفته دوازدهم  برای فوتبال آذربایجان را با برد آغاز کرد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایرنا، ر نخستین دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان سپاهان اصفهان بود که این دیدار با برتری ارزشمند ۲ بر یک میزبان به پایان رسید.
قضاوت این دیدار را «محسن ترکی»  برعهده داشت.

در دقیقه ۱۲، «احسان حاج صفی» از فضای موجود در خط دفاعی گسترش به خوبی استفاده کرد و با ضربه ای زیبا گل میهمان را به ثمر رساند.
در دقیقه ۲۵، کرنر ارسالی بازیکنان گسترش تبریز در رفت و برگشت توپ، «مسعود ابراهیم زاده» را در موقعیت خوبی قرار داد که این بازیکن گل تساوی را به ثمر رساند.
شاگردان «فراز کمالوند» که از روحیه خوبی برخوردار بودند در همان نیمه نخست بر شدت حملات خود افزوده و در دقیقه ۴۵ صاحب یک ضربه پنالتی شدند تا «لوسیانو پریرا» مهاجم برزیلی، گل دوم میزبان را به نام خود ثبت کند.

در ادامه نیمه دوم این دیدار تلاش شاگردان «عبدالله ویسی» در تیم سپاهان برای جبران نتیجه ثمری نداشت تا این تیم  با پذیرش شکست، ۱۵ امتیازی باقی مانده و از تیم های بالانشین جدول فاصله زیادی بگیرد.
گسترش تبریز نیز ۱۳ امتیازی شد تا به روزهای آینده امیدوارتر شود.

تراکتورسازی و ماشین‌سازی‌ تبریز نیز فردا جمعه با رقیبان خود روبه رو خواهند شد.

 

درباره این مطلب نظر دهید