آزادراه زنجان - قزوین بسته شد - پایگاه خبری - تحلیلی اویان نیوز - پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز آزادراه زنجان - قزوین بسته شد - پایگاه خبری - تحلیلی اویان نیوز

انتخاب زبان

زنجان

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

آزادراه زنجان - قزوین بسته شد

kulak qezvin

اویان نیوز: جانشین پلیس راه استان زنجان از بسته بودن اتوبان زنجان به قزوین خبر داد و گفت: رانندگان برای تردد از جاده ترانزیت زنجان به خرمدره استفاده کنند.

سرهنگ علی اصغر شیر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: با توجه به کولاک شدید تردد در محور زنجان به طارم و چورزق با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

وی اظهار داشت: با برودت هوا و وزش باد شدید در استان شاهد کولاک شدید در تمام محورهای مواصلاتی هستیم.

جانشین پلیس راه استان زنجان گفت: کولاک در بسیاری از محورهای استان باعث شده که دید استان پایین باشد.

سرهنگ شیر محمدی تاکید کرد: با وجود کولاک همه محورهای مواصلاتی استان باز است  ولی رانندگان باید قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

وی از رانندگانی که در فصل زمستان اقدام به مسافرت می کنند خواست خودرو خود را به سیستم گرمایشی مجهز و قبل از حرکت خودرو را از لحاظ فنی و ایمنی چک کنند.

جانشین پلیس راه استان زنجان یادآور شد: متاسفانه در فصل زمستان چون جاده ها لغزنده است رانندگان نمی توانند وسیله نقلیه خود را کنترل کنند بنابراین رانندگان از سرعت غیر مجاز خودداری و خودرو خود را به زنجیر چرخ و همچنین به ضد یخ تجهیز کنند.

سرهنگ شیر محمدی همچنین گفت: رانندگان به برف پاک کن خودرو خود بسیار توجه کنند چرا که عدم وجود برف پاک کن مانع دید راننده می شود.

وی به عامل تصادفات در زمان بارش در محورهای مواصلاتی استان اشاره کرد و افزود: در زمان بارش ۷۰ درصد از عامل تصادفات سبقت غیر مجاز، انحراف به چپ ، سرعت غیر مجاز و  عدم رعایت فاصله طولی است که رانندگان باید به این موارد توجه ویژه داشته باشند.

سرهنگ شیر محمدی همچنین از وقوع چندین فقره تصادف در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: خوشبختانه این تصادفات سطحی بوده و فوتی نداشته است.

درباره این مطلب نظر دهید