انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

آزمون سخت قبل ازبازی بزرگ/ تونی نوار تساوی ها را پاره می کند؟

38694

اویان نیوز: تراکتورسازی در ایستگاه ۲۶ مسابقات لیگ برتر، میهمان نفت تهران است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایسنا، این دیدار روز یکشنبه (۲۰ بهمن) رأس ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد.

تراکتورسازی تبریز بعد از کش و قوس های فراوان در رأس کادرفنی و همچنین مدیریت این تیم، اینک با مدیریت جمشید نظمی و همچنین سرمربی گری تونی اولیویرای محبوب، به ثبات تیمی رسیده است.

تونی در اولین بازی اش بعد بازگشت مجدد به تراکتور، توانست فولاد خوزستان را دیداری حساس و نفس گیر شکست دهد تا یک گام دیگر پرشور ها را به سمت رویای قهرمانی نزدیک کند، سرخپوشان در طول این هفته، چندین جلسه تمرینی با نشاط و البته بسیار سنگین در تبریز برگزار کرده اند و از همه نظر آماده رویارویی با شاگردان یحیی گل محمدی هستند.

این دیدار برای تراکتور، آزمونی سخت قبل بازی بزرگ و حیاتی فینال جام حذفی است و مطمئنأ اولیویرای پرتغالی این بازی را فرصتی مناسب برای پوشش نقاط ضعف تیم و همچنین راه اندازی سبک “تیکی تاکا” می داند و همچنین تراکتوری ها دوست دارند با کسب سه امتیاز این بازی با انگیزه مضاعف به مصاف مس کرمان بروند.

سرخپوشان شش بازی متوالی است که به نتیجه تساوی بسنده می کنند و هفته ی گذشته نیز در تبریز مقابل داماش گیلان به نتیجه ی تساوی بدون گل رضایت دادند.

تراکتورسازی تبریز با ۳۹ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد و حتی در صورت پیروزی مقابل نفت نیزجایگاه این تیم تغییر نخواهد کرد.

در سوی دیگر نفت تهران در این فصل با هدایت یحیی گل محمدی بسیار خوب نتیجه گرفته است و هم اکنون با ۴۴ امتیاز در رده ی پنجم جدول قرار دارد و یکی از مدعیان اصلی کسب سهمیه آسیایی و حتی قهرمانی نیز به شمار می رود، نفت در صورت پیروزی مقابل تراکتور ۴۷ امتیازی می شود و در صورت نتیجه نگرفتن رقبا می  تواند به رده های بالای جدول نیز دست یابد؛ از این روز شاگردان یحیی گل محمدی برای کسب هر سه امتیاز، وارد میدان مسابقه خواهند شد.

تراکتورسازی تبریز در دیدار رفت توانست با یک گل نفت تهران را شکست دهد همچنین این تیم تبریزی تا کنون در ورزشگاه تختی تهران شکست نخورده است.

گفتنی است قضاوت این دیدار بر عهده محمدرضا اکبریان است و همچنین بهرام کیانی و مهدی ناصری به عنوان کمک داور و هادی حاج عباسی به عنوان داور چهارم، وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

مهدی کیانی هافبک تراکتور در این بازی محروم است و نمی تواند تیم اش را مقابل نفت همراهی کند.

درباره این مطلب نظر دهید