انتخاب زبان

تهران

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

آلودگی هوا، تهران را در شرایط اضطرار قرار داد

tehran1

اویان نیوز: با ادامه یافتن آلودگی هوا در تهران، رسانه‌های ایران می‌گویند که وضعیت این شهر در شرایط اضطراری قرار گرفته است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از بی بی سی فارسی، بر اساس گزارش رسانه های ایران، صبح دیروز هم میزان آلودگی هوای تهران در محدوده ناسالم قرار داشت‌ اما انباشت آلاینده ها در روز چهارشنبه ششم آذر (۲۷ نوامبر) از مرز هشدار گذشته است.

سایت خبرآنلاین از قول حسین هاشمی، استاندار تهران گفته است در ساعاتی از روز سه شنبه (دیروز) میزان آلودگی هوا از امروز هم بیشتر بوده اما بر اساس گزارش ها، شرایط اضطراری آلودگی در روز چهارشنبه پایدار مانده است.

مدارس ابتدایی امروز در تهران تعطیل است. طی هفته های اخیر هم مدارس تهران به دلیل شدت آلودگی هوا تعطیل شده بود.

کاظم ندافی، یک مقام بلندپایه در وزارت بهداشت ایران در گفت و گو با خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی، ایرنا، خواستار تعطیلی همه ادارات و مدارس در تمام مقاطع تحصیلی تا بازگشت هوا به شرایط سالم و عادی شده است.

اورژانس تهران با استقرار آمبولانس در میدان های اصلی شهر، از شهروندان خواسته است در خانه بمانند و اصلا در هوای باز ورزش نکنند.

مقام های بهداشتی پایتخت ایران به ساکنان این شهر توصیه کرده اند که با مصرف لبنیات و میوه و سبزی برای خروج سموم موجود در هوا از بدنشان تلاش کنند.

بر اساس گزارش های رسمی، میزان مراجعه به اورژانس تهران در روزهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

درباره این مطلب نظر دهید