انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

اخبار کوتاه از فوتبال آذربایجان

football2

اویان نیوز:

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز دروازه‌بان جدید گسترش فولاد این شهر را به صورت قرضی به خدمت گرفت.

ˈداوود نوشی صوفیانیˈ که چندی پیش به گسترش فولاد تبریز ملحق شده بود با رضایت مسوولان این باشگاه، در فصل پیش رو با پیراهن تیم تراکتورسازی به میدان خواهد رفت.

این دروازبان که سابقه حضور در تیم شهرداری تبریز و راه آهن را نیز دارد با عقد قراردادی یکساله به تراکتور سازی پیوست.

صوفیانی دومین دروازه بانی است که در این فصل و پس از حامد لک به تراکتورسازی پیوسته است.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز چهارشنبه این هفته در تهران اردو می‌زند و سه بازی تدارکاتی با تیم های حاضر در این شهر انجام خواهد داد.

**********

اردوی یک هفته ای تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در تهران با حضور تمام بازیکنان این تیم آغاز شد.

در طول مدت برگزاری این اردو انجام بازی تدارکاتی با تیم های سایپا و راه آهن در برنامه این تیم قرار دارد.

گسترش فولاد تبریز که در این فصل اولین حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند هفته گذشته اردوی آمادگی خود را در شهر سرعین اردبیل برگزار و در یک بازی تدارکاتی در زمین اختصاصی خود با نتیجه هفت بر یک مقابل سامسونگ کرمان صاحب برتری شد.

سرمربیگری این تیم بر عهده رسول خطیبی است و رسول پیرزاده، میلاد زنید پور، خالد شفیعی، میثم نقی زاده و محمد ناصری بازیکنانی هستند که تاکنون به عنوان سهمیه لیگ برتری به این تیم ملحق شده‌اند.

**********

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: به منظور حضوری پرقدرت در رقابت های لیگ برتر، دو مهاجم جدید به جمع بازیکنان تیم اضافه می‌شود.

رسول خطیبی خاطرنشان کرد در این زمینه با چند بازیکن وارد مذاکره شده ایم و درصدد جذب بهترین و تاثیرگذارترین گزینه در تیم هستیم.

وی افزود: در مدت زمانی که از تمرینات تیم سپری شده بازیکنان تیم کم کم به مرز آمادگی نزدیک شده اند و با اضافه شدن دو مهاجم جدید، حضوری پرقدرت در رقابت ها خواهیم داشت.

**********

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: جوان گرایی و توجه به رده های سنی پایه در فوتبال، از اولویت‌های باشگاه است.

به گفته حمید زینی زاده پرداختن به این موضوع نیاز به زمان دارد و به یکباره نمی توان صد در صد تیم را جوان کرد چراکه موقعیت تیم در جدول رده بندی و انتظارات هواداران از تیم، در تحقق این امر تاثیرگذارند.

وی گفت: تیمی همانند تراکتورسازی تبریز که نایب قهرمانی دو دوره متوالی را در کارنامه دارد نمی تواند به یکباره جوان گرایی کند و با پرداختن به این موضوع از رسیدن به عناوین بهتر باز می‌ماند.

زینی زاده خاطرنشان کرد: جوان گرایی در تیم به زمان نیاز دارد و باشگاه در طول یک برنامه پنج ساله به دنبال جوان گرایی خواهد بود.

زینی زاده گفت: آکادمی باشگاه تراکتورسازی تبریز به همین منظور راه اندازی شده و تاکنون بازیکنان خوبی همچون سعید آقایی، میثم نقی زاده، علی طالبی، نوید خوش هوا و مسعود باغ آبادی را تربیت کرده که سه تن از آنان در راستای همکاری با باشگاه گسترش فولاد تبریز، در اختیار تیم فوتبال این باشگاه قرار گرفته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در فصل های بعدی شاهد حضور این بازیکنان در ترکیب اصلی تراکتورسازی و دیگر تیم های لیگ برتری خواهیم بود.

وی افزود: یکی از اهداف و دلایل انتخاب مجید جلالی نیز توجه وی به این موضوع و کارنامه مثبت وی در این زمینه است.

ایلنا

درباره این مطلب نظر دهید