انتخاب زبان

زنجان

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

ادامه تجمعات اعتراضي كارگران روغن نباتي جهان در مقابل استانداري زنجان

اویان

 اویان نیوز: کارگران روغن نباتی جهان امروز هم با تجمع در مقابل استانداری زنجان خواستار رسیدگی به مشکلات خود در آستانه سال جدید شدند.

 به گزارش اویان نیوز به نقل از فارس، از دهه نخست بهمن‌ماه امسال کارگران روغن نباتی جهان به علت بیکار شدن ۲۰۰ نفر از کارگران این کارخانه در مقابل استانداری زنجان تجمع کردند.

ماجرای بلاتکلیفی کارگران کارخانه روغن نباتی جهان زنجان موضوعی است که از مدت‌‍‌ها قبل بوده و تدبیری برای آن نشده است.

در همین راستا کارگران بیکار شده از روز دهم بهمن‌ماه به صورت چندباره برای اعتراض مقابل استانداری زنجان جمع شدند تا مشکلات خود را به گوش مسؤولان برسانند.

از زمان واگذاری شرکت روغن نباتی جهان به بخش خصوصی به بهانه‌های مختلف این کارخانه در آستانه تعطیلی قرار گرفته و نیروهای آن تعدیل شده و این بار ۲۰۰ کارگر روغن نباتی جهان از این کارخانه اخراج شده‌اند.

امروز نیز کارگران روغن نباتی جهان به همراه خانواده‌های خود در مقابل استانداری جهان تجمع کرده‌اند و همین امر موجب بروز اختلال در رفت و آمد شده است، این تجمع از یک ساعت قبل آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد.

لازم به ذکر است، در نتیجه تجمعات اعتراضی کارگران روغن نباتی جهان مدیر کل سیاسی استانداری زنجان در جمع کارگران حاضر شد.

از جمله شعارهایی که تجمع‌کنندگان سر می‌دهند شامل «نیروی انتظامی تشکر تشکر»، «استاندار حمایت حمایت»، « مسؤول بی‌لیاقت نمی‌خوایم نمی‌خوایم»، «عیدی امسال ما بیکاری، بی‌پولی»، «یک اختلاس کم بشه، مشکل ما حل میشه»، «مسوول بی‌لیاقت اخراج باید گردد»، «مرگ بر مفسد اقتصادی» است.

لازم به ذکر است، کارخانه روغن نباتی جهان در کیلومتر ۱۶ بزرگراه زنجان – قزوین قرار گرفته و با بیش از ۵۰ سال فعالیت از بزرگترین و قدیمی‌ترین کارخانجات تولید روغن در ایران است.

گفتنی است، کارخانه روغن نباتی جهان انواع روغن‌های نباتی از جمله روغن‌های مایع و قنادی و کره گیاهی را تولید می‌کند.

سابقه خبر در اویان نیوز:

زنجان: تجمع کارگران روغن نباتی جهان مقابل استانداری

درباره این مطلب نظر دهید