انتخاب زبان

اقتصادی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

استان زنجان با کمبود آرد مواجه است

828813_312

اویان نیوز: مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: در حال حاضر استان با کمبود آرد روبه رو است.

 به گزارش مهر، محمد رضا عزیز پور یکشنبه ۲۲ اردبیهشت ۹۲ در جلسه ستاد تنظیم بازار استان ،با بیان اینکه در سال گذشته هدف گزاری برای میزان پرونده های تخلف تشکیل شده به میزان ۸ هزار فقره بود افزود: با تلاش های مطلوب صورت گرفته این میزان به ۱۰ هزارو ۲۸۰ فقره پرونده رسید.

وی، با یادآوری اینکه از تعداد پرونده های موجود و آنچه از گذشته باقی مانده بود ۱۰ هزارو ۵۶۴ پرونده مختومه شد افزود: تعزیرات زنجان در تشکیل و رسیدگی به پرونده های قاچاق رتبه دوم کشوری را کسب کرده و در مجموع جزو ۵ استان برتر کشور بوده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان ادامه داد: از مجموع ۱۰ هزارو ۲۸۰ فقره پرونده تعداد ۸ هزار و  ۶۵۲ فقره مربوط به کالا و خدمات، ۵۹۱ مرد قاچاق کالا و ارز و هزار و  ۳۷ مورد نیز مربوط به بهداشت و دارو بوده است.

عزیزپور، وجود پرونده های ارزی را یکی از مهم ترین مشکلات پیش روی تعزیرات عنوان کرد و گفت: ۹ مورد از این پرونده ها مربوط ه کسانی است که هیچ سمتی در پرونده ندارندو کارت های بازرگانی برای افرادی بی اهمیت صادر شده است به طوری که مجرم یکی از این پرونده ها که کارت بازرگانی برای وی صادر شده پیرزنی ۷۰ ساله و روستایی است.

وی ، مبلغ پرونده های ارزی را بالا دانست و تاکید کرد: در این زمینه با چالشی جدی مواجه هستیم و این در حالی است که هیچ ردپایی از این افراد در پرونده های وجود ندارد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان زنجان، همچپنین ازتخلف های صورت گرفته در زمینه افزایش خود سرانه کرایه های تاکسی و اتوبوس در زنجان خبر داد و خاطر نشان کرد: این موضوع نیز باید به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد.

عزیزپور، از کمبود آرد در استان خبر داد و افزود: در زمینه میزان آرد در شهرستان ها چالش جدی وجود دارد که این نیاز به بررسی دارد.

درباره این مطلب نظر دهید