انتخاب زبان

اقتصادی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

اسدلله بادامچیان : مردم مشکل معیشتی ندارند

badamchiyan

اویان نیوز: اسدلله بادامچیان گفت : عده ای مردم را غرق در محدودیت های مالی معرفی می کنند حال آن که جامعه شرایط اقتصادی مناسبی دارد و من معتقدم مردم مشکل معیشتی ندارند.

به گزارش اویان نیوز، قائم مقام حزب موتلفه اسلامی در گفت‌و‌گو با «عصر ایران» با اشاره به آغاز به کار دولت یازدهم ابراز امیدواری می‌کند قوه مجریه با همکاری و تعامل با دستگاه‌های دیگر، تاثیرگذاری مثبتی در امور مختلف برجای گذارد و کارنامه‌ای قابل دفاع داشته باشد.

اسدلله بادامچیان همچنین ادامه داد: کشور ما در وضعیت حساسی به سر می برد و به همین دلیل همه نهاد‌ها باید با طوری اوضاع را مدیریت کنند که بتوانند با استفاده از پتانسیل‌های موجود به بهبود شرایط کمک کنند.

این چهره اصولگرا در ادامه درباره اینکه برخی شرایط را در روزهای آغاز به کار دولت، بحرانی و بد عنوان می‌کنند، اظهار داشت: کشور ما به قدری ثروت و دارایی دارد که هیچ گاه با بحران مالی مواجه نخواهد شد. پشتوانه ارزی، دخایر نفتی و البته منابع تولیدی ایران به حدی است که هیچ گاه به دیگران احتیاج پیدا نکنیم.

بادامچیان در پایان سخنانش درباره وضعیت اقتصادی و معیشتی گفت: من پیش از این هم اعلام کرده‌ بودم عده ای مردم را غرق در محدودیت های مالی معرفی می کنند حال آن که جامعه شرایط اقتصادی مناسبی دارد و من معتقدم مردم مشکل معیشتی ندارند. پس بهتر است آنهایی که سعی در تشویش اذهان عمومی دارند، اقدامات خود را متوقف کنند و بدانند که ضد تبلیغاتشان بی‌اثر خواهد ماند.

سابقه خبر در اویان نیوز:

زنجان : قیمت مرغ از ابتدای سال تاکنون ۲۲ درصد رشد داشته است

ایران: خانه‌نشینی۲ میلیون جوان! +جدول

نرخ بیکاری در ۲۴ استان دو رقمی شد

شوک ۵۰ درصدی قیمت برنج با حذف ارز مرجع

دولت رسما با ارز مرجع خداحافظی کرد

سیب‌زمینی رکورددار گرانی شد

تخم‌مرغ بازهم گران شد

ایران: گرانی ۷۰ درصدی دارو

کره طلا شد!

قیمت روغن نباتی ۴۰ درصد افزایش یافت

گرانی آرد و روغن به شیرینی و شکلات سرایت کرد

نان قطعاً گران می‌شود

گوشت ۶۰ درصد گران شد

درباره این مطلب نظر دهید