انتخاب زبان

اقتصادی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

اعتبار ملی یکی از شهرستان‌های استان کرمان ‌به اندازه کل ‌آذربایجان‌شرقی

az-sh

اویان نیوز: نماینده مرند و جلفا در مجلس گفت: ‌یکی از شهرستان‌های استان کرمان ‌به اندازه کل ‌آذربایجان‌شرقی اعتبار جذب کرد‌.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، محمد حسن‌نژاد ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اظهار داشت: لازم است برای ارتقای سهم هر شهرستان از اعتبارات ملی پروژه‌های ملی متناسب با وضعیت شهرستان نیز تعریف شود تا بدین وسیله بتوانیم اعتبارات ملی بیشتری را به استان سرازیر کنیم.

وی تاکید کرد: تعریف پروژه‌های ملی به معنی جذب اعتبارات ماده ۲۱۵ قانون برنامه پنجم توسعه است که سایر استان‌ها همت تمام‌ را برای بهره‌مندی از این ماده به کار بسته‌اند به‌طوری‌که یکی از شهرستان‌های استان کرمان توانسته با تعریف پروژه‌های ملی مشمول ماده ۲۱۵ به اندازه کل استان آذربایجان‌شرقی اعتبار جذب کند.

در این جلسه که به منظور بررسی اسناد تدبیر و توسعه شهرستان‌های سراب، ملکان و عجب‌شیر تشکیل شده بود اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان‌شرقی به فرمانداران توصیه کرد با تعریف پروژه‌های ملی شهرستان خود، اعتبارات ملی بیشتری از محل ماده ۲۱۵ برای استان جذب کنند.

ارائه گزارش وضعیت، قابلیت‌ها، تنگناها و هسته‌های کلیدی شهرستان‌های سراب، ملکان و عجب‌شیر توسط فرمانداران برای تصویب سندهای تدبیر و توسعه این شهرستان‌ها مهم‌ترین برنامه جلسه امروز شورای برنامه‌ریزی استان را به خود اختصاص می داد.

سابقه خبر در اویان نیوز:

یونسی: هیچ تبعیضی علیه «آذری‌ها» در ایران وجود ندارد

درباره این مطلب نظر دهید