انتخاب زبان

آخرین اخبار

واکنش ها به اظهارات فدارسیون والیبال/از تعلیق تیمداری تا استعفای رئیس هیئت والیبال

urmu valibal (14)

اویان نیوز: رئیس هیئت والیبال استان آذربایجان غربی در اعتراض به ضرب و شتم هواداران تیم والیبال شهرداری اورمیه و اظهارات مسئولان فدراسیون والیبال از سمت خود استعفا داد؛ به دنبال استعفای کریم فروزان، مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه تمام فعالیت های ورزشی خود در رشته والیبال  را به حالت تعلیق در آورد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه ، کریم فروزان رئیس هئیت والیبال استان آذربایجان غربی پس از مصاحبه های اخیر داورزنی رئیس فدراسیون والیبال و محمود افشاردوست دبیر فدراسیون والیبال و نیز به علت ضرب و شتم هواداران تیم والیبال شهرداری اورمیه  در سالن ۳ هزار نفری آزادی تهران از سمت خود استعفا داد.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در مصاحبه با خبرگزاری ها علت حوادث ورزشگاه آزادی را درگیری تماشاگران اورمیه و تهران و تلاش پلیس برای متفرق کردن این درگیری عنوان کرده است.

احد یوسفی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه نیز در حمایت از این موضوع  طی بیانیه ای اعلام داشت: در حمایت از استعفای کریم فروزان ، رئیس هیئت والیبال استان آذربایجان غربی ، باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه در اعتراض به رفتارهای ناشایست و نامناسب فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران و یگان انتظامی استان تهران تا اطلاع ثانوی و حصول نتیجه از طریق وزارت کشور و وزارت ورزش و جوانان تمام فعالیت های ورزشی خود در رشته والیبال  را به حالت تعلیق در خواهد آورد.

واکنش شورای شهر اورمیه به اتفاقات دیدار نهایی والیبال شهرداری اورمیه و پیکان تهران

شورای اسلامی شهر اورمیه نیز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: پیگیر جدی وقایع مربوط به دیدار نهایی والیبال از وزارت محترم کشور و فرماندهی محترم نیروی انتظامی هستیم.

به گزارش آینانیوز، طی جلسه فوق العاده، هیئت رییسه شورای اسلامی شهر اورمیه با صدور بیانیه ای خواستار پیگیری جدی وزارت محترم کشور و فرماندهی محترم نیروی انتظامی از عاملان برخورد با تماشاگران اورمیه ای در بازی پایانی لیگ برتر والیبال ایران شدند.

حضرت پور: داورزنی به من پیامک زد که عامل تشنج ورزشگاه نیروی انتظامی است

محمد حضرت پور که خود نیز از سوی ماموران انتظامی و امنیتی در ورزشگاه آزادی تهران مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، به سخنان مسئولان فدراسیون والیبال واکنش نشان داد.

به گزارش آینانیوز، شهردار اورمیه  ظهر امروز با ابراز شگفتی از اظهارنظر خلاف واقع محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با نشان دادن پیامکی که ساعاتی بعد از بازی داورزنی به او ارسال کرده و اتهامات را متوجه نیروهای انتظامی دانسته و از او و مردم اورمیه عذرخواهی کرده است، این اظهارات را عجیب و دور از واقعیت دانست.

محمد حضرت پور که به شدت از نحوه میزبانی و مدیریت جو سالن عصبانی بود گفت: به نظر می رسید برنامه ریزی قبلی برای شکست تیم شهرداری اورمیه و عدم دستیابی جام قهرمانی در کار بود چراکه بدون هیچ توجیهی همه بازی های لیگ برتر در مرحله حذفی به صورت رفت و برگشت برگزار می شد اما بازی فینال بدون هیچ دلیل خاصی در تهران و در واقع به میزبانی تیم پیکان برگزار شد.

سابقه خبر در اویان نیوز: 

گزارش تصویری از ضرب و شتم هواداران شهرداری اورمیه

درگیری ماموران امنیتی با هواداران شهرداری اورمیه/بازداشت و زخمی شدن چندین تن

تهران: بازداشت تعدادی از تماشاگران شهرداری اورمیه

تهران: ماموران امنیتی هواداران تیم شهرداری اورمیه را به ورزشگاه راه ندادند

درباره این مطلب نظر دهید