انتخاب زبان

آخرین اخبار

امام جمعه تیکان تپه: مشکلات شهرستان «بی حد و حصر» است

tikab5

اویان نیوز: امام جمعه تکاب (تیکان تپه) در سخنانی اظهار کرد: مشکلات شهرستان تکاب بی حد و حصر است و بسیاری از مدیران نیز به دلایل مختلف از جمله فاصله زمانی و دوری از مرکز استان رغبتی برای حضور و کارکردن در این شهر ندارند.

 به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت الا سلام عبداله محمدی که در جلسه شورای بهداشت و درمان تکاب سخن می گفت با بیان این مطلب وبا تاکید بر متعدد بودن مشکلات و کمبودهای این شهرستان تصریح کرد: شهرستان تکاب گوشه ای از این مملکت است، در طول جنگ، ۱۰ سال در محاصره بوده و امروز انصاف نیست با این همه مشکلات و کمبودها مواجه شود .

محمدی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار نفر از جمعیت تکاب به شهرک های اطراف تهران مهاجرت کرده و آنجا زندگی می کنند.

وی اظهار نمود: اگر مشکلات و کمبود های تکاب حل نشود، افزایش میزان مهاجرت این شهرستان را با مشکل مواجه خواهد کرد اما اگر امکاناتی در حد شأن مردم تکاب در این شهر وجود داشته باشد مهاجرت معکوس بوده و این شهر به سمت توسعه حرکت خواهد کرد .

 وی گفت: تکاب در کنار دو معدن بزرگ طلای جهان قرار گرفته است و باید از این پتانسیل برای حل مشکلات تکاب بخصوص در حوزه بهداشت و درمان بهره برد چرا که از نظر بهداشتی و درمانی این شهر وضعیت مناسبی ندارد و قابل مقایسه با سایر شهرها نیست .

درباره این مطلب نظر دهید