انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

انباشت محصولات در انبارهای تراکتورسازی و رکود بازار قطعه سازان

121641_756

اویان نیوز: مدیر عامل گروه صنعتی تراکتورسازی از وجود مشکلاتی برای فروش و انباشت محصولات در انبارهای این واحد صنعتی خبر داد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، ابوالفتح ابراهیمی پنج شنبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در تبریز اظهار داشت: امسال درخواست خرید تراکتور و ادوات کشاورزی از تراکتورسازی بسیار کاهش یافته و این امر مشکلاتی را برای این گروه به وجود آورده است.

وی با اشاره به اینکه رکود این شرکت سبب مشکلاتی در صنایع وابسته به آن شده است، گفت: سال گذشته دارای آمار تولیدی بسیار خوبی بودیم اما امسال مشکلات افزایش یافته است.

ابراهیمی با بیان اینکه تراکتورسازی موتور محرکه صنعت استان آذربایجان شرقی است، گفت: قطعه سازان و صنایع وابسته به تراکتور نیز به دنبال مشکلات این گروه صنعتی دچار مشکل شده اند.

مدیر عامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با تاکید بر اینکه مشکلات تمامی واحدها به رکود بازار بر می گردد، تصریح کرد: هم اکنون محصولات این شرکت در انبارها انباشت شده و این امر مشکلاتی را برای خرید و فروش محصولات به وجود آورده است.

قطعه سازان استان دچار رکود بسیار بالایی شده اند

عضو هیئت مدیره اتاق بازرگانی تبریز نیز در این جلسه گفت: قطعه سازان آذربایجان شرقی از به فروش نرسیدن تولیدات خود و رکود بازار گله مند هستند.

جمشید برزگر اظهار داشت: قطعه سازان استان دچار رکود بسیار بالایی شده اند که بخش اعظم آن به رکود تراکتورسازی برمی گردد زیرا این شرکت یکی از خریداران اصلی این قطعات است.

درباره این مطلب نظر دهید