انتخاب زبان

آخرین اخبار

انتقال عظیمی قدیم به دادگاه ویژه روحانیت تبریز

اویان نیوز :حجت الاسلام عظیمی قدیم که در تجمع اعتراض آمیز پنج شنبه۷ دی در مراغه بازداشت شده بود به دادگاه ویژه روحانیت تبریز انتقال داده شد.
بنا به گزارشات رسیده از منابع مطلع، جمعه ۸ دی جمعی از فعالین ملی – مدنی آذربایجان به همراه خانواده عظیمی قدیم در پی مراجعه به اداره اطلاعات نیروی انتظامی مراغه برای پیگیری وضعیت وی از انتقال ایشان به دادگاه ویژه روحانیت تبریز مطلع می شوند .لازم به ذکر است تا کنون هیچ خبری از وضعیت جسمانی ایشان در دست نیست.گفته می شود سروان جسور بازجویی از حجت الاسلام عظیمی قدیم را به عهده داشته است .

این گزارش می افزاید نیروهای امنیتی مراغه به دنبال دستگیری دیگر شرکت کنندگان تجمع اعتراضی روز پنچ شنبه هستند  گزارش ها حاکی از آنست که برخی از شرکت کنندگان این مراسم شب های گذشته را در باغات بیرون شهر به صبح رسانده اند.
گفتنی است پنج شنبه ۷دی۹۱دراعتراض به روند رو به گسترش روابط جمهوری اسلامی ایران با ارمنستان تجمع اعتراض آمیزی در مراغه برگزار گردید ، در این تجمع که با شرکت بیش از ۵۰۰ تن از فعالین ملی – مدنی مراغه برگزار گردید ، حجت الاسلام عظیمی قدیم و تنی چند از شرکت کنندگان دستگیر شدند .

ویرایش خبر از اویان نیوز

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع ” اویان نیوز ” مجاز است.

درباره این مطلب نظر دهید