انتخاب زبان

آخرین اخبار

اهر : یک کشته و 3 زخمی حاصل برخورد دو دستگاه پراید

37833

اویان نیوز: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان شرقی گفت: برخورد دو دستگاه پراید در کیلومتر ۵ جاده اهر – کلیبر یک کشته و سه زخمی برجای گذاشت.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حبیب حسینقلی زاده گفت: این حادثه در ساعت ۹:۴۰ صبح ۲ بهمن به وقوع پیوست و طی آن تکنسین های پایگاه فوریتهای پزشکی شهرستان اهر به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در این حادثه یک نفر در دم جان باخته بود گفت: ۳ نفر دیگر به تشخیص تکنسین های اعزامی به بیمارستان باقرالعلوم اهر منتقل شدند.

حسینقلی‌زاده با ابراز تاسف از اینکه اکثریت تصادفات در نزدیکی شهرها و ۳۰کیلومتری شهرها به هر دلیل اعم از خواب آلودگی راننده و یا عجله برای رسیدن، به وقوع می پیوندد از رانندگان خواست برای رسیدن به مقصد عجله نکرده و در صورت خستگی در اولین پارکینگ جاده‌ای استراحت کنند.

وی از رانندگان خواست، وقتی بر سر صحنه تصادف حاضر می شوند و مصدوم در ناحیه کمر و یا گردن اظهار ناراحتی می کند، با توجه به اینکه احتمال ضایعه ی نخاعی وجود دارد، مصدوم را به هیچ عنوان حرکت ندهند و فقط مصدوم را با پتو بپوشانند تا زیاد احساس سرما نکنند.

درباره این مطلب نظر دهید