انتخاب زبان

آخرین اخبار

اورمیه: دکل های فشار قوی برق در پایین شهر، سلامت مردم را نشانه رفته است

dekel5

اویان نیوز: نماینده مردم اورمیه در مجلس گفت: دکل های برق فشار قوی در کوچه های پایین شهر، سلامت مردم را نشانه رفته است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نادر قاضی پور افزود:  متاسفانه طی سال های گذشته، برخی بی تدبیری ها و عدم واقف بودن شهردار وقت اورمیه به حوزه مدیریتی خود باعث شد تا این نابسامانی در این منطقه از پایین شهر اورمیه به وجود آید.

وی با بیان اینکه، تمامی تلاش خود را برای ساماندهی منطقه و انتقال دکل های فشار قوی به کار خواهد برد، اظهار کرد: بنده در این رابطه از  وزیر نیروی دولت دهم نیز سوال کردم و خواستار رسیدگی به این موضوع مهم شدم، که در نهایت تا به امروز توانستیم ۶ میلیارد تومان جذب کرده و تعدادی از این دکل ها را انتقال دهیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون برای انتقال ما بقی دکل های فشار قوی برق نیز به اعتبار ۱۷ میلیارد تومانی نیاز است، که با توجه به شرایط موجود و کمبود اعتبارات وزارت نیرو، تحقق این امر به این زودی دور از انتظار است.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه، دکل های فشار قوی برق از اول در آن منطقه وجود داشته و ساخت و ساز های غیر مجاز باعث به وجود آمدن چنین شرایطی شده است، گفت: تمامی افرادی که در این رابطه کم کاری داشته و به موضوع رسیدگی نکردند مسوول هستند چرا که اینجا مسئله سلامت مردم مطرح می شود.

dekel1 dekel2 dekel3 dekel4 dekel5 dekel6

درباره این مطلب نظر دهید