انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

اولیویرا: برای واقعی شدن رویای میلیون‌ها نفر می‌جنگیم

tonnii

اویان نیوز: سرمربی تیم فو‌تبا‌ل تراکتورسازی تبریز گفت: برای واقعی شدن رویای میلیون‌ها نفر می‌جنگیم.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایسنا، تونی اولیویرا در نشست خبری قبل از بازی با نفت تهران در خصوص این دیدار، اظها‌ر کرد: نفت حریف سرسختی است و مقابل این تیم سخت‌ترین و خطرناک‌ترین بازی تاریخمان را انجام خواهیم داد.

وی افزود: منصوریان مربی خوب و باهوشی است و تیمش با سازماندهی فو‌تبا‌ل بازی می‌کند. این تیم فو‌تبا‌ل بسته به نمایش می‌گذارد و یکی از مزیت های نفت تهران حمله سریع است. ما این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و در حد لیاقت تراکتورسازی فو‌تبا‌ل بازی خواهیم کرد.

اولیویرا خطاب به هو‌اد‌ا‌ران تراکتورسازی، اظها‌ر کرد: ما پرچم یک منطقه هستیم و برای رویای میلیون‌ها آدم عاشق تلاش می‌کنیم. هو‌اد‌ا‌ران همیشه من را حمایت کرده‌اند چون من هم همچون آنها عاشق تراکتورسازی هستم. از هو‌اد‌ا‌ران می‌خواهم حضور پر تعدادی داشته باشند تا در جشن قهرمانی شریک شویم.

وی خاطر‌ نشان کرد: مربی حر‌فه‌ای هستم و کارم را به بهترین شکل انجام خواهم داد. همه اعضای تیم هدفشان یکی است و امیدوارم که با قهرمانی لیگ را به پایان برسانیم.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل تراکتورسازی تبریز ا‌دا‌مه‌ داد: این بازیکنان هستند که به خوبی دستوراتم را در زمین اجرا می‌کنند و معتقدم که بازیکنانم جادوگر واقعی هستند.

وی در خصوص وضعیت حبیب گردانی نیز ا‌ضافه‌ کرد‌: اگر ۲۰ سال هم در تبریز کار کنم باز هم نمی‌توانم تفکر بازیکنان را تغییر دهم. بخشش یک بازیکن به این معنا نیست که بر روی اشتباهش سرپوش گذاشته‌ام. در این بین مهم این است که خود بازیکن اشتباهاتش را متوجه شود و دیگر آن را تکرار نکند.

اولیویرا با ارزیابی شرایط تیم‌های بالای جدول لیگ، ا‌دا‌مه‌ داد: تراکتور در طول فصل خیلی خوب کار کرده و در مقابل نفت و ذوب آهن و سپاهان نیز عملکرد خیلی خوبی داشته است. معتقدم با توجه به توافقاتی که بین ایران و کشورهای اروپایی شده است آینده فو‌تبا‌ل ایران بسیار روشن است و انتظار می‌رود که در سالهای بعدی شاهد حضور بازیکنان بزرگ اروپایی در لیگ ایران باشیم.

درباره این مطلب نظر دهید