انتخاب زبان

اخلاق در رسانه

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

ایجاد بخش اخلاق در رسانه سایت اویان نیوز

اختصاصی اویان نیوز: پایگاه خبری – تحلیلی اویان نیوز با اعتقاد به نقش اخلاق و اخلاق گرایی در گسترش نگاه حرفه ای همراه با اندیشه ملی در سطح رسانه ای حرکت ملی آذربایجان اقدام به ایجاد بخش «اخلاق در رسانه»نموده است.

در این بخش ضمن گردآوری مقالات و مطالب گوناگون پیرامون رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای روزنامه نگاری همچون اصل امانت،به درج اخبار مربوط به عدم رعایت این اصل و انتشار اخبار این سایت بدون ذکر منبع (پایگاه خبری-تحلیلی اویان نیوز)توسط رسانه های دیگر نیز پرداخته خواهد شد. پیشتر اویان نیوز با تذکرات متعدد به رسانه هایی که اقدام به انتشار اخبار پایگاه خبری-تحلیلی اویان نیوز بدون ذکر منبع یا درج نام سایت خود به عنوان منبع! می نمودند ، اهتمام به گسترش نگاه حرفه ای همراه با اندیشه ملی را آغاز نموده بود.

لازم به ذکر است اصرار به ذکر منبع خبر نه به منظور مالکیت بر خبر و یا تبلیغ اویان نیوز،بلکه به منظور ترویج استانداردهای حرفه ای روزنامه نگاری و توسعه روزافزون رسانه های حرکت ملی آذربایجان است .همچنین ذکر این نکته ضروری است این اقدام اویان نیوز فارغ از نگاه سیاسی بوده و صرفا امری رسانه ای و ژورنالیستی است.

در نهایت پایگاه خبری-تحلیلی اویان نیوز ضمن آرزوی موفقیت برای تمام رسانه های حرکت ملی در پیشبرد اهداف ملی آذربایجان اعلام میدارد آماده دریافت تمامی نقدها و پیشنهادات همکاران و مخاطبان گرامی و نیز انتشار نظرات ایشان در این سایت می باشد.

درباره این مطلب نظر دهید