انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

بازدید از عمارت شهرداری تبریز، رکورد شکست

shehrdari teb

اویان نیوز: سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت:۵۰ هزار و ۱۲۳ نفر از عمارت شهرداری تبریز بازدید کردند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا، رضا خلیلی گفت: عمارت شهرداری تبریز با این تعداد بازدید کننده صدرنشین اماکن تاریخی و موزه های شهر تبریز است.

خلیلی با اشاره به آمار بازدید سایر اماکن تاریخی زیر نظر شهرداری تبریز ، خاطر نشان کرد: موزه ادبی استاد شهریار با ۱۵ هزار و ۴۳۱ نفر بازدید کننده در رتبه دوم، خانه تاریخی نیکدل با ۱۰ هزار و ۹۴۵ نفر بازدید کننده در رتبه سوم ، و خانه  علی مسیو با ۴ هزار و ۴۱ نفر بازدید کننده در رتبه چهارم قرار دارد.

وی همچنین گفت: گردشگران نوروزی از اتوبوس های تبریزگردی استقبال ویژه ای داشتند و تا روز یازدهم فروردین ۲۸ هزار و ۸۰۰ نفر(۲۵۹ هزار و ۲۰۰ نفر ساعت) از اتوبوس های تبریزگردی استفاده کردند.

خلیلی کیوسک های اطلاعی رسانی موجود در سطح شهر و همچنین تاکسی های از من بپرس را یکی از اقدامات قابل توجه این سازمان عنوان کرد و گفت: تا یازدهم فروردین ماه پانزده هزار و ۸۲۱ نفر از خدمات کیوسک های اطلاع رسانی و تاکسی های از من بپرس استفاده کرده اند.

وی ادامه داد: ۶۰ دستگاه اتوبوس تبریزگردی ، ۴۰ دستگاه تاکسی از من بپرس و ۵ کیوسک اطلاع رسانی ثابت تا ۱۴ فروردین ماه به گردشگران ارائه خدمات می کنند.

عمارت تاریخی شهرداری تبریز ، در سال ۱۳۱۴ در زمان شهرداری حاج ارفع المک جلیلی احداث شده است و در حال حاضر در ۳ طبقه و ۹ تالار به عنوان اولین موزه شهر و شهرداری کشور مورد بازدید گردشگران قرار می گیرد.

درباره این مطلب نظر دهید