انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

باشگاه تراكتورسازي: "دختر بچه‌ها" جز اقلام ممنوعه براي ورود به ورزشگاه است

qiz ushagi

اویان نیوز: باشگاه تراکتورسازی خطاب به هواداران اعلام نمود : “دختر بچه‌ها” جز اقلام ممنوعه برای ورود به ورزشگاه می باشند.

به گزارش اویان نیوز، در گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) آمده است : باشگاه تراکتورسازی تبریز، لیست اقلام ممنوعه برای ورود به ورزشگاه را اعلام کرد.

در ادامه این گزارش با اشاره به برگزاری مسابقات جام حذفی و همچنین مسابقه ی تراکتورسازی با استقلال و قرار گرفتن در آستانه ی فصل سرما، باشگاه تراکتورسازی تبریز خطاب به هواداران خود اعلام کرده : در پاسخ به سوال هواداران مبنی بر ورود اقلامی مانند فلاسک چای ، چتر ، پتو ، بطری آب ، وسایل آتش زا ، محترقه و قابل اشتعال و همچنین حضور دختر بچه ها در ورزشگاه، به اطلاع می رساند هرچند باشگاه در این رابطه مسئولیتی ندارد و مسائل کنترلی ورزشگاه، خارج از عهده ی باشگاه است؛ اما برابر ضوابط برگزار کنندگان مسابقات، موارد فوق ممنوع می باشد.

در ادامه این باشگاه از “مسئولین برگزار کننده” مسابقات درخواست “مساعدت و تسهیل در تردد و حضور هواداران” را نموده است.

در سالهای اخیر با حضور تیم فوتبال تراکتور سازی در مسابقات لیگ برتر و حضور پرشورهوادارن این تیم در ورزشگاه ها، با برخوردهای امنیتی مواجه گردیده و در اکثر دیدارهای خانگی تراکتورسازی چندین تن از هواداران توسط ماموران امنیتی بازداشت می شوند.

درباره این مطلب نظر دهید