انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

«به تراکتور گفتند قهرمان شده اید»

412ce67e_b188_401a_81c6_b47e8695499d

اویان نیوز: بازیکنان تیم تراکتورسازی پس از پایان دیدار شروع به خوشحالی کرده و حتی برخی از هوادان نیز آنها را در این خوشحالی همراهی کردند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ورزش سه، به بازیکنان و کادرفنی گفته شده بود که بازی سپاهان و سایپا با تساوی ۲ ـ ۲ به پایان رسیده و آنها به طرز عجیبی در دقایق آخر به اداره کردن بازی پرداختند و بعد از سوت پایان هم جشن گرفتند.

این در حالی بود که تراکتور قهرمانی را به سپاهان واگذار کرده بود اما کسی از این موضوع خبر نداشت.

این جشن حدود ۵ دقیقه طول کشید تا دوباره به تراکتوری ها اعلام شود، سپاهان قهرمان لیگ‌برتر شده است. آنها در اوج شادی جشن شان را قطع کردند و در این لحظه جو ورزشگاه هم تغییر کرد و بارانی از صندلی به سمت زمین پرتاب شد.

به گزارش سایت ۹۰، یکی از عکاسها که دور زمین بوده دیده که یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال به نیمکت تراکتورسازی گفته که بازی سپاهان و سایپا دو بر دو شده است و حتی با دوربین تلویزیون هم مصاحبه کرده است.

بسیاری از هواداران تراکتورسازی هم از نتیجه بازی سپاهان و سایپا با خبر نبودند و اینترنت در ورزشگاه قطع شده بود و به همین دلیل از نتیجه بازی سپاهان و سایپا با خبر نبودند.  جمعیت کثیری از تماشاگران به وسط چمن ورزشگاه هجوم بردند که مأموران نیروی انتظامی تلاش کردند آنها را کنترل کنند.

شماری از تماشاگران در تبریز مصدوم و مجروح شدند که آنها را به بیرون ورزشگاه هدایت کردند.

درباره این مطلب نظر دهید