انتخاب زبان

آخرین اخبار

بیشترین آمار بازديدكنندگان آثار تاریخی زنجان مربوط به موزه رختشويخانه است

rext

اویان نیوز : مشاور و مسئول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: بیشترین تعداد بازدیدکنندگان از آثار تاریخی و موزه های استان زنجان طی ماه های تیر و مرداد را موزه رختشویخانه به خود اختصاص داده است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری مهر ، غلامرضا نجفلو افزود: طی تیر و مرداد ماه سال ۹۱ تعداد۸۷۳۵ نفر از موزه رختشویخانه بازدید کرده اند که طی مدت مشابه در سال جاری این رقم به ۲۷ هزار و ۳۷۸ نفر و بالغ بر ۲۰۰ درصد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: طی تیر و مرداد ماه سال جاری آمار بازدید کنندگان از آثار تاریخی نسبت به ایام مشابه در سال ۹۱ نیز با رشد ۱۳ درصدی مواجه بوده است.

نجفلو با اشاره به دور دوم سفرهای تابستانی و تعداد مسافرین و گردشگران ورودی به استان زنجان افزود:  آمار بازدیدکنندگان از موزه های استان از رقم۳۶۷۵۴ نفر به ۴۱۶۶۲ نفر افزایش یافته است.

مشاور و مسئول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه، ساعات بازدید از موزه ها نیز افزایش یافت متذکر شد: جهت بهره مندی هر چه بیشتر گردشگران و مسافران برای بازدید از موزه ها، ساعات بازدید از آثار تاریخی و موزه های استان زنجان به ۹صبح الی ۱۳ و بعد از ظهر از ساعت ۱۶ الی ۲۰/۳۰ افزایش یافت

درباره این مطلب نظر دهید