انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

بیگی: هیأت رئیسه در راستای استیفای حقوق مردم حاضر به استیضاح وزیر راه نیست

اویان

اویان نیوز: نماینده تبریز با انتقاد از کارشکنی‌ها و وقت کشی‌ها در استیضاح وزیر راه گفت: با توجه به تداوم این مقاومت برای عدم استیضاح وزیر راه و شهرسازی، ما نمایندگان باید موضوع را با مردم در میان بگذاریم تا بدانند هیأت رئیسه در راستای استیفای حقوق مردم حاضر به استیضاح وزیر نیست.

به گزارش اویان نیوز به نقل از فارس، احمد علیرضا بیگی اظهار داشت: طبق آئین‌نامه داخلی مجلس با بررسی موضوع استیضاح، باید وی به جلسه کمسیون عمرانی دعوت می‌شد و از آنجایی که طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی از دو ماه گذشته به مجلس تقدیم شده است و نمایندگان تمام تلاش خود را کردند که در لابه لای بررسی برنامه ششم موضوع استیضاح را به نحوی در دستور کار کمیسیون عمرانی قرار دهیم اما با کارشکنی‌هایی روبه‌رو شدیم.

نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: در این دو ماه مقاوت عجیبی از جانب هیأت رئیسه مجلس نسبت به عدم استیضاح وزیر راه و شهرسازی را مشاهده کردیم.

وی ادامه داد: با توجه به تداوم این مقاومت برای عدم استیضاح وزیر راه و شهرسازی، ما نمایندگان باید موضوع را با مردم در میان بگذاریم تا بدانند هیأت رئیسه در راستای استیفای حقوق مردم حاضر به استیضاح وزیر نیست.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با تاکید بر اینکه هدف وزیر راه از عدم حضور در جلسه کمیسیون عمران وقت‌کشی بود، افزود: به قدری نمایندگان در زمینه استیضاح پافشاری داشتند که بدون وزیر نیز جلسه را برگزار کردند، در نهایت نمایندگان از پاسخ معاونان وزیر راه و شهرسازی قانع نشدند و شاید اگر وزیر در جلسه حضور داشت موجب قانع شدن عده‌ای از نمایندگان و صرف نظر آنها از استیضاح وزیر می‌شد ولی با عدم حضور اهانت به مردم را نشان دادند.

درباره این مطلب نظر دهید