انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تبريز : کشف 45 کيلو گرم مواد مخدر

100957563788

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی از کشف ۴۵کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری سرکرده باند تهیه و توزیع در تبریز خبر داد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرهنگ” حمید علی باغبان “در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی پیگیری پرونده های قاچاقچیان کلان موادمخدر درسطح استان مشخص شد شخصی به هویت (ع- ن) با تشکیل باندی در شهرستان مرند اقدام به تهیه وتوزیع کلان موادمخدر می کند.

وی ادامه داد: بابررسی های به عمل آمده به جهت اهمیت موضوع، پرونده نامبرده به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت و طی یک سری اقدامات پلیسی، نامبرده و مکانهای فعالیت اش مورد شناسایی و مشخص شد که وی قصد عزیمت به یکی از استان مرکزی کشور و تهیه مواد مخدر و انتقال آن به مرند را دارد.

این مقام انتظامی افزود: پس از جمع آوری اطلاعات مشخص شد نامبرده و هم دستانش به هویت های (الف ـ ح) و (ص ـ الف) پس از تهیه مواد از محل مورد نظر به مقصد تبریز حرکت کرده اند که بلافاصله اکیپهای عملیاتی این پلیس در محور های مواصلاتی استان مستقر ونسبت به کنترل اتوبوس های عبوری اقدام که بالاخره اتوبوس ولوو به رانندگی (ع- ب) را مشاهده ومتوقف کردند.

سرهنگ باغبان گفت: با بررسی مسافرین ، سرکرده باند و عناصر همراه وی شناسایی و اتوبوس به ترمینال تبریز هدایت و با رعایت حال مسافرین و رعایت حقوق شهروندی، پس از بررسی بار وساک همراه، متهمان وساک های همراه آنان به مقر پلیس دلالت  و در بررسی از ساک ها مقدار ۴۵ کیلو گرم تریاک کشف وضبط گردید و متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی به مقام قضایی معرفی شدند.

درباره این مطلب نظر دهید