انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تبریز: افزایش ۲۰تا ۱۵درصدی کرایه های حمل ونقل عمومی

taxi

اویان نیوز: حاجی زاده، سخنگوی شورای شهر تبریز از تعیین نرخ جدید کرایه های ناوگان حمل و نقل عمومی این کلان شهر خبر داد.

به گزارش اویان نیوز، سعید حاجی زاده در گفتگو با مهر اظهار داشت: بر اساس مصوبه ی اخیر شورای شهر نرخ جدید کرایه های ناوگان حمل نقل عمومی کلان شهر تبریز تعیین شده و برای تایید به فرمانداری ارائه خواهد شد.

وی در ادامه در تشریح این خبر تصریح کرد: بر اساس تصمیم شورای شهر تبریز نرخ کرایه های تاکسی های سطح شهر از این پس با ۱۵ درصد افزایش محاسبه و از شهروندان دریافت خواهد شد و همچنین تاکسی های خط ویژه که در فرودگاه و هتل های تبریز مورد استفاده قرار می گیرند نیز افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه ها را خواهند داشت.

این عضو شورای شهر تبریز در خصوص کرایه ناوگان اتوبوسرانی نیز گفت: شهروندان تبریزی از این پس برای استفاده از اتوبوس های عادی شرکت واحد باید ۱۵ درصد کرایه  بیشتر پرداخت کنند و این نرخ برای اتوبوس های بخش خصوصی و خطوط تندرو نیز  با افزایش ۲۰ درصدی محاسبه خواهد شد.

حاجی زاده در بخش پایانی این گفتگو در خصوص زمان ابلاغ و اجرای این مصوبه نیز خاطر نشان کرد: کرایه های جدید ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز پس از تایید مصوبه شورای شهر توسط فرمانداری تبریز اجرایی خواهد شد.

 این مصوبه شورای شهر درحالی به فرمانداری ارائه شده که شهروندان تبریزی در نیمه دوم سال گذشته نیز شاهد افزایش کرایه های ناوگان حمل و نقل عمومی بودند.

درباره این مطلب نظر دهید