انتخاب زبان

آخرین اخبار

تبریز: برگزاری جشنواره شنای زیر 10 سال

roham6_804

اویان نیوز: رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو آذربایجان شرقی از برگزاری نخستین جشنواره شنای بهاره دختران و پنجمین جشنواره شنای زیر ۱۰ سال استان در تبریز خبر داد.

به گزارش اویان نیوز، سید جواد مرتضوی روز پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۲ در گفتگو با مهر با اعلام این خبر، گفت: جشنواره شنای بهاره دختران به مناسبت نیمه شعبان در محل استخر میرداماد تبریز در دو رده سنی ۸ تا ۱۰ سال و ۱۱تا ۱۲ سال برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این جشنواره شناگران دختر در رشته های ۵۰ متر آزاد ، ۵۰ متر قورباغه ، ۵۰ متر کرال پشت و ۵۰ پروانه با هم رقابت خواهند کرد.

مرتضوی گفت: شرکت کنندگان در این جشنواره فقط می توانند در یک ماده مسابقه دهند و برای ثبت نام باید شناسنامه و کارت بیمه ورزشی سال ۹۲ را همراه داشته باشند، ضمن اینکه مدیران استخر ها می توانند تا تاریخ سوم تیر نسبت به اعلام تیم های خود به این جشنواره اقدام کنند.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به برگزاری پنجمین جشنواره شنای زیر ۱۰ سال آذربایجان شرقی، عنوان داشت: این جشنواره در دو رده سنی ۱۰ – ۹ سال و زیر هشت سال برگزار می شود.

وی افزود: در رده سنی اول شناگران در مواد ۱۰۰ و ۵۰ متر آزاد و در رده سنی دوم در مواد ۵۰ و ۲۵ متر آزاد از ساعت ۹ صبح روز جمعه ۳۱ خرداد در محل استخر میرداماد تبریز به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

مرتضوی هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی استعدادها از سوی مربیان پایه عنوان کرد.

درباره این مطلب نظر دهید