انتخاب زبان

آخرین اخبار

تبریز: زن 45 ساله زیر چرخ‌های اتوبوس شرکت واحد جان ‌باخت

otubus

اویان نیوز: یک زن عابر روز یک شنبه درحالی که قصد عبور از عرض یکی از خیابان های تبریز را داشت به دلیل گیر کردن چادرش به چرخ اتوبوس شرکت واحد به زیر این خودرو کشیده شد و جان خود را از دست داد.

به گزارش ایران وایر به نقل از نصرنیوز، این حادثه صبح یک شنبه ۲۶بهمن۹۳ در خیابان آیت الله طالقانی تبریز رخ داد و طی آن یک زن ۴۵ ساله‌ای به دلیل گیر کردن چادرش به چرخ جلوی اتوبوس شهری و کشیده شدنش به زیر این خودرو جان باخت.

مدیرعامل آتش‌نشانی شهرداری تبریز ضمن تائید کشته شدن این زن عابر، گفت: «این خانم مابین سیلندر و چرخ‌های اتوبوس گیر کرده بود که با تلاش ماموران آتش نشانی از فضای یاد شده خارج و تحویل اورژانس داده شد.»

به گفته مدیرعامل آتش‌نشانی تبریز این حادثه در اول خیابان ارک جدید اتفاق افتاده و ماموران آتش‌نشانی برای بیرون آوردن این زن عابر از زیر چرخ های اتوبوس مجبور شدند با کمک جرثقیل چرخ جلوی اتوبوس را باز کرده و وی را خارج کنند.

حبیب حسینقلی‌زاده، مسئول روابط عمومی اورژانس آذربایجان‌شرقی، نیز در این باره گفت: حادثه برخورد اتوبوس با عابر پیاده در خیابان طالقانی تبریز ساعت ۸:۲۶ دقیقه صبح یک شنبه به وقوع پیوست که بلافاصله فوریت های پزشکی پایگاه ۲۰۴ اورژانس تبریز به محل حادثه اعزام شدند اما متاسفانه علی رغم تلاش نیروهای امدادی اورژانس و آتش نشانی و بیرون آوردن زن ۴۵ ساله از زیر تایر اتوبوس این شخص فوت کرد.

وی گفت که ۱۵ دقیقه زمان برای خارج کردن متوفی از بین سیلندر و چرخ‌ زمان صرف شده و به دلیل شدت جراحات وارده این حادثه دیده دچار مرگ شده است.”

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ” تجمع مردم برای تماشای صحنه تصادف و فیلمبرداری از مصدوم، امداد رسانی را مختل می کند”، از مردم خواست هنگام مشاهده سوانح رانندگی از تجمع در محل پرهیز و راه را برای آمبولانس های امدادی باز کنند.

اتوبوسی که زن ۴۵ ساله تبریزی روز یک شنبه در زیر چرخ های آن جان باخت متعلق به شرکت واحد تبریز است و در خط ترمینال مشروطه کار می‌کرد.

درباره این مطلب نظر دهید