انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تجمع کارگران کارخانه تبریز کف مقابل استانداری آذربایجان شرقی

tebriz kef

اویان نیوز: از ساعات اولیه صبح  امروز کارگران کارخانه تبریز کف با تجمع اعتراض آمیز در مقابل استانداری آذربایجان شرقی، خواستار رسیدگی به مشکلات آنان توسط مسئولان استانی شدند.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، شنبه ۲۳اسفند۹۳ حدود ۱۳۰ نفر از کارگران کارخانه تبریز کف، در واکنش به عدم دریافت حقوق خود که از سال های قبل همچنان ادامه دارد، تجمع کردند.

تعداد زیادی از این کارگران، در مقابل درب اصلی استانداری تا حد فاصل فرمانداری ایستاده و افراد مسن آن ها نیز بر روی ستون های سنگی دیوار بیرونی فرمانداری نشسته اند.

نماینده کارگران تجمع کننده در گفت وگو با ایسنا می گوید: ما کارگران خواهان دریافت حقوق و مطالبات قانونی خود هستیم.

وی با بیان اینکه چند سال است شرمنده خانواده های خود شده ایم، ادامه می دهد: در سال ۹۱، ریالی حقوق دریافت نکرده ام و در سال ۹۲و ۹۳ نیز بیش از هفت ماه از شرکت تبریز کف مطالبه دارم.

وی اظهار می کند: طبق صحبت هایی که با مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری داشتیم قرار بر این شد تا ساعت چهار امروز به ما جوابی قانع کننده بدهند.

نماینده کارگران با ابراز تاسف از عدم برخورد قانونی مسئولان استانی با مدیر عامل این شرکت می افزاید: اگر به مطالبات قانونی ما توجهی نشود فردا صبح با خانواده های خود در مقابل استانداری تجمع می کنیم.

تعدادی از کارگران دست نوشته هایی همچون “هل من ناصر ینصرنی؟” “استاندار محترم چه کمکی برای ما کردید؟” “فرماندار ویژه مرند صبر تا کی؟”، ” شب عید به فرزندانمان چه بدهیم”، در دست دارند.

tebriz kef tebriz kef1 tebriz kef2 tebriz kef3 tebriz kef4

درباره این مطلب نظر دهید