انتخاب زبان

اقتصادی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تخم مرغ 500 تومان گران شد

helka

اویان نیوز: ریس هیات مدیره اتحادیه مرغداران تخم گذار از افزایش ۵۰۰ تومانی قیمت تخم مرغ طی هفته گذشته خبر داد.

ناصر نبی پور، ریس هیات مدیره اتحادیه مرغداران تخم گذار در گفتگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه نرخ تخم مرغ افزایش یافت اظهار داشت: هم اکنون نرخ هر کیلو گرم تخم مرغ در مرغ داری ها ۲۷۰۰ تا ۲۷۵۰ تومان است که نسبت به یک هفته گذشته  حدود ۵۰۰ تومان رشد داشته است.

نبی پور گفت: علت افزایش نرخ تخم مرغ طی هفته گذشته حمایت های دولتی نبوده بلکه تعداد زیادی از مرغ هایی که سنشان بالا بود توسط مرغداران به کشتار گاه فرستاده شدند.

ریس هیات مدیره اتحادیه مرغداران تخم گذار با اشاره به اینکه این صنعت برای مرغداران سودآور نیست گفت: با توجه به افزایش نرخ نهاده های دامی نرخ تخم مرغ برای مرغداران مناسب نیست.

وی با ابراز نارضایتی از نرخ نهاده های دامی تصریح کرد: ذرتی که در سال گذشته در بازار آزاد ۷۲۰ تومان بود هم اکنون به سختی می توان از سازمان پشتیبانی امور دام ۷۹۵ تومان تهیه کرد و مقداری که این سازمان به مرغداران می دهد کفاف دو روز را هم نمی دهد.

نبی پور با اشاره به نابسامانی سیستم توزیع کالا در کشور گفت: متاسفانه از سال ۸۶ پیشنهاداتی برای ساماندهی سیستم توزیع تخم مرغ ارائه دادیم اما پیگیری نشد و نه تنها در تخم مرغ بلکه برای کالاهای دیگر هم همین مشکل در کشور وجود دارد.

ایلنا

سابقه خبر در اویان نیوز:

قیمت روغن نباتی ۴۰ درصد افزایش یافت

گرانی آرد و روغن به شیرینی و شکلات سرایت کرد

نان قطعاً گران می‌شود

گوشت ۶۰ درصد گران شد

درباره این مطلب نظر دهید