انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تراکتورسازی از نقل و انتقالات تابستان بعد نیز محروم است

اویان

اویان نیوز: تراکتورسازی تبریز علاوه بر پنجره نقل و انتقالات زمستانی، تابستان سال بعد هم از گرفتن بازیکن محروم است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایسنا، پس از اینکه صبح امروز محرومیت تراکتورسازی تبریز از پنجره نقل و انتقالات زمستانی به دلیل پرداخت نشدن مطالبات ژائو ویلا اعلام شد، ساعاتی پیش سندی مبنی بر محرومیت این تیم در فصل نقل و انتقالات تابستانی هم منتشر شد.

با این حساب سرخپوشان تا پایان فصل نقل و انتقالات تابستان ۲۰۱۷ از جذب بازیکن محروم خواهد بود و نمی‌توانند تا شروع زمستان ۲۰۱۸ بازیکنی را جذب کند.

در سند زیر نوشته شده که تراکتورسازی نمی‌تواند از تاریخ ۴ ژانویه ۲۰۱۷ بازیکنی را به مدت دو پنجره نقل و انتقالاتی جذب کند.

اویان

با توجه به این محرومیت، در تابستان ۹۶، قرارداد تعدادی از بازیکنان تراکتورسازی به اتمام می‌رسد و این تیم نمی تواند بازیکن جدیدی هم جذب کند. بنابراین باید سعی کند با همین بازیکنان برای فصل بعد تمدید کند. اسامی این بازیکنان به این شرح است:

مهدی شریفی، فرزاد حاتمی، جاسم کرار، محسن بنگر، محمد نوری، محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، لوسیانو ادینیو، سینا عشوری، فرزاد حاتمی.

همچنین تونی اولیویرا، سرمربی سابق تراکتورسازی در نیم فصل لیگ پانزدهم از این باشگاه شکایت کرده و فیفا نیز ۹ روز به تراکتورسازان فرصت داده است تا بتوانند مطالبات این سرمربی پرتغالی را پرداخت کرده و رضایت او را جلب کنند.

اگر مسئولان این باشگاه نتوانند طی این ۹ روز، رضایت سرمربی سابق خود را جلب نمایند این نهاد از آنها شش امتیاز کسر می‌کند و تراکتورسازان بار دیگر از سوی فیفا جریمه می‌شوند

درباره این مطلب نظر دهید