انتخاب زبان

آخرین اخبار

تروریسم و کمبود نان مشکل مضاعف اهالی قره ضیاالدین / تهدید به انفجار سد آغ چای

qere ziyaeddin

اختصاصی اویان نیوز: پس از آغاز موج کمبود آرد و نان در شهرهای آذربایجان شهر قره ضیاالدین به جز مشکل کمبود نان با مشکل مضاعفی به نام تروریسم دست به گریبان است.

به گزارش اویان نیوز، در هفته اخیر اهالی شهر قره ضیاالدین مانند برخی شهرهای دیگر آذربایجان با مشکل آرد و کمبود نان مواجه شدند.

از ۲۰ نانوایی شهر قره ضیاالدین تنها تعداد معدودی از نانوایی ها اقدام به پخت و توزیع نان می نمایند. به همین دلیل صف های طولانی و محدودیت نان موجب بروز درگیری در صف های نانوایی می شود.

در یکی از موارد افرادی از اقلیت مهاجر صاحب یکی از نانوایی ها را تهدید کرده اند که در صورت عدم تحویل مقدار نان در خواستی آنها وی را خواهند کشت.

به گفته ی صاحبان نانوایی مشکل کمبود نان در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

ag cay

تهدید به انفجار سد آغ چای

در یکی از روستاهای شهرستان قره ضیاالدین اعضای گروه های تروریستی کرد اهالی منطقه را به انفجار سد آغ چای تهدید کرده اند.

گروه های تروریستی کرد در روستای «شوریک» از توابع شهرستان قره ضیاالدین در استان آذربایجان غربی احشام و اموال روستای ها را به زور گرفته و چندین بار اهالی این روستا را با انفجار سد آغ چای تهدید کرده اند.

به اعتقاد فعالان منطقه، در سالهای اخیر مهاجرت اقلیت کرد به شهرهای غرب آذربایجان موجب بروز مشکلات عدیده ای برای اهالی منطقه شده است؛ همواره گروه های تروریستی مسلح کرد امنیت مالی و جانی اهالی بومی غرب آذربایجان را به خطر انداخته اند.

سابقه خبر در اویان نیوز:

شوط: گروگان گیری خانواده ی یک روستایی از سوی اعضای یک گروه تروریستی کرد

درباره این مطلب نظر دهید