انتخاب زبان

آخرین اخبار

تصادفات جاده ای زنجان طی روزهای اخیر 59 مجروح و 15 کشته برجای گذاشت

80593851-3824628

اویان نیوز: رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: طی روزهای اخیر، بر اثر تصادفات رانندگی رخ داده در محورهای مواصلاتی این استان، متاسفانه ۵۹ نفر مصدوم و ۱۵ نفر دیگر نیز جان باختند.

سرهنگ عبدالعلی رشتیانی ، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: هشت نفر از جان باختگان در صحنه تصادف و مابقی نیز در حین انتقال و یا در خود بیمارستان فوت کرده اند.

وی اظهار کرد: از ˈ۲۵ اسفندماه۹۱ˈ ابتدای شروع طرح نوروزی تاکنون ۱۰۷ تصادف رانندگی در محورهای ارتباطی استان زنجان اتفاق افتاده که ۳۸ مورد این تصادفات جرحی، ۶۶ مورد آن خسارتی و سه مورد دیگر نیز فوتی بوده است.

رشتیانی افزود: ماموران پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان برای جلوگیری از وقوع تصادفات رانندگی با همه توان مشغول به انجام وظیفه هستند ولی برخی رانندگان با نادیده گرفتن و یا کم توجهی به هشدارهای داده شده وعدم رعایت دقیق قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، جان خود و دیگران را به خطر می اندازند.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان ، گفت: بیشترین علت وقوع تصافات رانندگی در جاده های زنجان ˈعدم توجه کافی به جلو ، خستگی و خواب آلودگیˈ از سوی رانندگان بوده است.

رشتیانی ، افزود: بیشترین تصادفات رخ داده در محورهای ارتباطی زنجان نیز بین ساعات شش صبح تا ۱۲ ظهر می باشد که بهتر است رانندگان به این موضوع توجه و دقت جدی تری داشته باشند.

ایرنا

درباره این مطلب نظر دهید