انتخاب زبان

آذربایجان شرقی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تصادف موتورسیکلت با سواری، در آزادراه زنجان - تبریز 2کشته بر جا گذشت

3

اویان نیوز: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان‌شرقی خبر داد: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو، با موتورسیکلت در کیلومتر ۱۶۰ آزاد راه زنجان تبریز، ۲ راکب موتورسیکلت جان باختند.

به گزارش اویان نیوز حبیب حسینقلی‌زاده در گفت‌و‌گو با ایسنا گفت: این حادثه در ساعت ۲:۳۵ بامداد امروز به سامانه ۱۱۵ گزارش شد و علی رغم اعزام کادر فوریتهای پزشکی به محل، ۲ راکب موتورسیکلت جان باختند.

جانشین رئیس پلیس راه استان نیز با تائید این خبر، علت این سانحه رانندگی را ورود موتورسیکلت به حریم آزاد راه و عدم توجه کافی راننده پژو به جلو عنوان کرد.

سرهنگ ناموران با تاکید بر الزام استفاده از کلاه ایمنی در بین راکبان موتورسیکلت گفت: متاسفانه ۲ راکب این موتورسیکلت از کلاه ایمنی استفاده نکرده بودند.

وی همچنین با اشاره به تعطیلی پیش رو و مساعد بودن هوا و افزایش ترددهای بین شهری از شهروندان خواست، به هیچ عنوان خارج از ظرفیت خودرو مسافر سوار نکنند.

جانشین رئیس پلیس راه استان با تاکید بر بستن کمربند ایمنی توسط تمامی سرنشینان خودرو، گفت: استفاده از کمربند ایمنی، تا ۷۰ درصد تلفات ناشی از سوانح رانندگی را کاهش می دهد.

درباره این مطلب نظر دهید