انتخاب زبان

اردبیل

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تعطیلی اغلب مدارس اردبیل برای چهارمین روز

81024595-5469004

اویان نیوز: برودت هوا در استان اردبیل برای چهارمین روز متوالی مدارس اغلب شهرستان های این استان را در روز سه شنبه تعطیل کرد.

به گزارش اویان نیوز به نقل از ایرنا، روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش اردبیل اعلام کرد که به علت سرمای شدید تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح شهر اردبیل و مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه در شهرهای نمین ، نیر ، سرعین و هیر امروز تعطیل است.

 همچنین در شهرهای پارس آباد، ارشق ، خلخال ، خوروش رستم ، لاهرود ، مشگین شهر ، گرمی و انگوت نیز مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل خواهد بود.

 اداره کل هواشناسی اعلام کرد که در صبح امروز / سه شنبه / دمای هوا در شهر اردبیل به ۲۲ درجه زیر صفر رسید و این درحالی است که در شهرستان بیله سوار در شمال استان دمای هوا ۵ درجه زیر صفر می باشد.

 مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی اردبیل نیز اعلام کرد که تمامی جاده های اصلی استان باز بوده اما به دلیل یخبندان و کولاک شدید بویژه در محور خلخال – اسالم داشتن زنجیر پرخ برای رانندگان الزامی است.

 اداره کل مدیریت بحران استان اردبیل نیز از تمامی مردم خواست برای جلوگیری از افت فشار گاز در مصرف آن صرفه جویی کرده و ادارات نیز درجه موتور خانه های خود را به حداقل برساند.

درباره این مطلب نظر دهید