انتخاب زبان

آذربایجان غربی

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تکان تپه: پیشرفت 20 درصدی طرح توسعه جاده های مواصلاتی در 6 سال

23

اویان نیوز: با وجود آغاز طرح توسعه و بهسازی جاده های مواصلاتی تکان تپه (تکاب) به سایین قالا (شاهین دژ) از سال ۸۶ پیشرفت فیزیکی این طرح در حدود ۲۰ درصد بوده است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از فاش آنلاین، در حال حاضر یکی از دغدغه های مردم تکان تپه (تکاب) راه مواصلاتی تکان تپه (تکاب) به سایین قالا (شاهین دژ) برای دسترسی به استان می باشد که توسعه این کار از سال ۱۳۸۶ استارت خورد و تا کنون می توان گفت کمتر از ۲۰درصد پیشرفت داشته و اما نکته قابل تامل این که تنها تونل استان آذربایجان غربی در این مسیر از سال ۸۷ همراه با پروژه های بهسازی جاده مسیر سایین قالا (شاهین دژ) به تکان تپه (تکاب) شروع شده است که این تونل ۳۴۰متری تا به امروز به بهره برداری نرسیده است.

شهرستان تکان تپه (تکاب) یکی از مناطق کمتر توسعه یافته در جنوب آذربایجان می باشد. این شهرستان با دارا بودن پتانسیل های زیاد می تواند در پیشرفت بخش صنعت توریست نقش به سزایی داشته باشد متاسفانه تکان تپه (تکاب) با آثار فراوانی مثل تخت سلیمان نگین آذربایجان یا چملی(چمن متحرک) یا کوه رسوبی زندان که یکی از زیباترین ومنحصر ترین آثار طبیعی جهان به شمار می رود متاسفانه با تبلیغات کم و عدم برخورداری از جاده های مواصلاتی امن دچار فراموشی شده است.

شیز – مهدی گلزاری چراغ تپه

استفاده از این خبر فقط با ذکر “ویرایش خبر از اویان نیوز” مجاز است.

سابقه خبر در اویان نیوز:

ماکو: انتظار ۲۰ ساله برای تعریض خیابان امام

میاندوآب : شهروندان ناراضی / نبود ایستگاه‌های تاکسی ترمینال / عملیاتی نشدن مطالعات ترافیک شهر

مراغه : انتظار ۱۰ ساله اهالی شهرک گلشهر برای خدمات شهری

اردبیل: پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه ۸ ساله شد / وعده های کذب مسئولین

23

ناتمام ماندن تونل در دست ساخت پس از ۵ سال

41

نا امنی و غیر استاندارد بودن جاده های تکان تپه (تکاب)

درباره این مطلب نظر دهید