انتخاب زبان

زنجان

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

تیم همیاری زنجان، پتروشیمی ماهشهر را با شکست بدرقه کرد

hemyari

اویان نیوز: تیم بسکتبال همیاری زنجان در مقابل حریف ماهشهری خود به پیروزی دست یافت.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، تیم همیاری همیاری زنجان عصر امروز در ادامه رقابت های سوپرلیگ بسکتبال کشور در مجموعه ورزشی شش هزار نفری انقلاب شهر زنجان میزبان تیم صنایع پتروشمیی ماهشهر بود که توانست با نتیجه ۵۳-۴۶ این تیم را شکست دهد.

در این دیدار شاگردان عباس آقاکوچکی علیرغم بازی خوب خود به واسطه تاکتیک تدافعی که داشتند کوارتر نخست را با نتیجه ۱۲ -۱۱ به پایان رساندند، در کوارتر دوم نیز بازیکنان تیم همیاری زنجان نتوانستند کار از پیش ببرند و نتیجه این کواکتر را نیز با حساب ۱۳- ۱۰ به حریف ماهشهری خود واگذار کردند تا نیمه نخست دیدار با نتیجه ۲۵-۲۱ به سود تیم میهمان به پایان برسد اما تیم همیاری زنجان کوارتر سوم را  با تاکتیک خاص و حساب شده دنبال کردند و به مدد دو بازیکن کلیدی خود یعنی آرن داودیان و بنین کوچوئی کوارتر سوم را با نتیجه ۲۰ بر ۸ پیروز از زمین خارج شدند. این فرایند در کوارتر چهارم نیز تکرار شد و تیم همیاری توانست با نتیجه ۵۳- ۴۶ تیم صنایع پتروشیمی ماهشهر را با شکست بدرقه کند.

تیم همیاری زنجان که فصل پرفراز و نشیبی را طی می کند در حال حاضر بعد از برد شیرین خارج از خانه خود مقابل نیروی زمینی تهران برنامه‌ریزی گسترده‌ای را برای ادامه رقابت ها و همچنین نیم فصل دوم دارد.

بازگشت مجدد تماشاگران که به عنوان مشوقین و همراهان اصلی تیم همیاری زنجان محسوب می‌شوند و به عنوان یکی از نقاط قوت تیم همیاری زنجان محسوب می‌شوند موجب شده این تیم شرایط خاصی را برای تیم های میهمان در بازیهای خانگی تدارک ببیند.

درباره این مطلب نظر دهید