انتخاب زبان

اردبیل

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

جان باختن نانوای اردبیلی در اثر خودسوزی مقابل اداره صنعت و معدن

اویان

 اویان نیوز: یک نانوای اردبیلی که به دلیل مشکلات مالی در مقابل اداره صنعت و معدن و تجارت اردبیل خود را به آتش کشیده بود جان باخت.

 به گزارش اویان نیوز به نقل از هرانا، روز ۲۵دی۹۵ یک مرد نانوا در مقابل اداره کل صنعت و معدن و تجارت استان اردبیل به نشانه اعتراض اقدام به خودسوزی کرد. این شهروند اردبیلی با ۹۰ درصد سوختگی به بیمارستانی در تبریز منتقل شد و علیرغم رسیدگی پزشکی اولیه یک روز بعد جان خود ار از دست داد.

بر اساس شنیده ها اداره آرد و نان اردبیل با توجه به بدهی قبلی این نانوا، از دادن آرد به این شخص امتناع می کند و بر همین اساس این نانوا با حضور در مقابل اداره کل صنعت، معدن و تجارت به نشانه اعتراض اقدام به خودسوزی می کند.

براساس آخرین اطلاعات، این نانوا با ۹۰ درصد سوختگی برای درمان به تبریز منتقل شده بود که نهایتا ۲۶دی۹۵ در این بیمارستان جان خود را از دست داد.

گفته میشود تعدادی از کارمندان اداره بازرگانی عکس و فیلمهایی از این واقعه تهیه کرده بودند با اینحال ماموران امنیتی موبایل های آنها را ضبط و تصاویر را از تلفن ها حذف کردند، همچنین مامورین حاضر در صحنه حاضرین را در مورد اطلاع رسانی از این واقعه تهدید کردند.

درباره این مطلب نظر دهید