انتخاب زبان

آخرین اخبار

جلسه دادگاه محمود فضلی و مهدی نوری برگزار گردید

اختصاصی اویان نیوز:جلسه رسیدگی به اتهامات محمود فضلی و مهدی نوری در شعبه ۴ دادگاه تجدید نظر استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار اویان نیوز،امروز ۱ اسفند۹۱ ، جلسه رسیدگی به اتهامات مهدی نوری و محمود فضلی در شعبه ۴ دادگاه تجدید نظر استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.گفتنی است محمود فضلی با مشایعت دو تن از ماموران اداره اطلاعات تبریز و مهدی نوری به همراه پدر و مادر خویش در این جلسه حاضر گشتند.همسر محمود فضلی نیز با حضور در سالن دادگاه،پس از چندین هفته موفق به ملاقات وی گردید.وکالت این دو فعال ملی – مدنی آذربایجانی را عباس فقیهی و فاطمه ستاری برعهده دارند. بنابه این گزارش این جلسه آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات این دو فعال ملی – مدنی بوده و در روزهای آتی رای نهایی صادر خواهد شد .

لازم به ذکر است این دو فعال ملی-مدنی آذربایجانی به همراه ۲۷ نفر دیگر در جلسه هم اندیشی برای نجات دریاچه اورمیه در ۲ شهریور ۹۰بازداشت و از سوی شعبه یک دادگاه انقلاب تبریز به اتهام تبانی برای اقدام علیه امنیت ملی به ۲۴ ماه حبس محکوم گردیدند.این حکم پس از تایید در دادگاه تجدید نظر استان با اعتراض ایشان در شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور نقض و برای بررسی مجدد به شعبه ۴ دادگاه تجدید نظر استان آذربایجان شرقی ارجاع داده شد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع ” اویان نیوز ” مجاز است.

سوابق خبر در اویان نیوز :

http://tiny.cc/fpuvrw

http://tiny.cc/zquvrw

http://tiny.cc/vruvrw

http://tiny.cc/ksuvrw

http://tiny.cc/rvpnsw

http://tiny.cc/0xhrsw

درباره این مطلب نظر دهید