انتخاب زبان

آخرین اخبار

حضور نیروهای زن بسیج و سپاه در خیابانهای تبریز

trt

اویان نیوز: محسن مجتهد شبستری، نماینده رهبر دینی ایران در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از ورود “نیروهای زن سپاه و بسیج” در “برخورد با بدحجابی” خبر داد.
به گزارش اویان نیوز به نقل از ت.رت فارسی شبستری ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت رعایت موازین اسلامی به ویژه حجاب اسلامی، گفت: ضرورت رعایت موازین اسلامی به ویژه حجاب اسلامی بارها به مسئولان و مردم تاکید شده و در این خصوص توصیه های بسیاری به مسئولان نیروی انتظامی و سپاه انجام گرفته و قرار است در این زمینه با همکاری یکدیگر رعایت این فریضه را در جامعه پیگیری کنند.

وی درباره چگونگی همکاری سپاه و بسیج با نیروی انتظامی برای برخورد با بدحجابی، گفت: با توجه به اینکه نیروی انتظامی کارکنان زن کافی برای فعالیت در این عرصه را ندارد، قرار است نیروهای زن سپاهی و بسیجی در این حوزه با نیروی انتظامی همکاری کنند.

شبستری همچنین خواهان اقدامات جدی در ادارات دولتی برای رعایت حجاب شد و گفت: هرچند استاندار آذربایجان شرقی موضوع رعایت حجاب را به ادارات ابلاغ کرده است ولی در این زمینه باید علاوه بر دستورالعمل های اداری به صورت عملی نیز اقدامات جدی صورت گیرد.

وی از “ماهواره ها” به عنوان “عامل اصلی افزایش بدحجابی در جامعه” یاد کرده و گفت که برنامه های ماهواره ای با تبلیغ بدحجابی درس فساد و بداخلاقی را در جامعه تبلیغ می کنند.

شبستری، پیشتر در خطبه های نماز جمعه تبریز گفته بود: در پرونده اسیدپاشی های اصفهان، قوه قضائیه اول باید با رسانه هایی برخورد کند که این اسیدپاشی ها را به امر به معروف و نهی از منکر ربط دادند و بعد اسیدپاشان را دستگیر و مجازات کند.

درباره این مطلب نظر دهید