انتخاب زبان

صفحه سوم

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

حمله به کنسرت ابی و منصور و هتک حرمت زنان

n00206324-b

اویان نیوز:کنسرت خواننده های لس آنجلسی بنامهای ابی ، جمشید و منصور در اربیل روز سه شنبه با حمله مردم کرد به این خواننده ها به خشونت کشیده شد و یکی از این خواننده ها به نام منصور بشدت کتک خورد و ابی هم جرات نکرد که به روی صحنه بیاید.به نحوی که یکی از جوانان کرد با زدن سیلی به گوش این خواننده وی را از صحنه به بیرون راند. در ادامه مردم با حمله به صحنه اجراء ، سازهای موسیقی را شکستند و آنها را به میان مردم پرت کردند.

به گزارش افکارنیوز زنان ایرانی شرکت کننده در این کنسرت نیز از سوی جوانان کرد اربیلی مورد تعرض قرار گرفتند و با لباسهای پاره و تن عریان از این کنسرت بیرون آمدند .عده ای هم که تا توان داشتند فرار کردند تا مورد ضرب و شتم قرار نگیرند.
گفتنی است نماینده های مسئولین حزب دمکرات کردستان عراق هم در این کنسرت حضور داشتند.در خاتمه پلیس با حمله به مردم بوسیله شوکر آنها را پراکنده کرد.
این در حالی است که هر سال مصادف با تعطیلات نوروزی کنسرت هنرمندان مطرح ایرانی در دیگر کشورهای همسایه ایران از جمله ترکیه نیز برگزار می گردد.کیفیت بالای خدمات ارائه شده به مسافران ایرانی و نیز امنیت بالا در کنار احترام و میهمان نوازی ترک ها به ایرانیان همواره موجبات خرسندی و رضایت خاطر هنرمندان و طرفدارانشان را فراهم آورده است.در آخرین مورد،کنسرت ابی در ۲۳ مارچ سال جاری در آنتالیا با استقبال فراوان ایرانیان و بدون هیچ گونه مساله امنیتی برگزار گردید.
لازم به ذکر است کشور ترکیه به علت دارا بودن زیر ساخت های بهینه و نهادینه شدن فرهنگ تعامل با توریست در بین مردمانش جزء برترین کشورها در این زمینه می باشد.

ویرایش خبر از اویان نیوز

درباره این مطلب نظر دهید