انتخاب زبان

آخرین اخبار

خاماچی: عملکرد قرارگاه خاتم الانبیاء در اجرای پروژه های عمرانی تبریز قابل قبول نیست

xamaci

اویان نیوز: رییس کمیسیون بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: عملکرد قرارگاه خاتم الانبیاء در اجرای پروژه های عمرانی تبریز به ویژه اتوبان پاسداران قابل قبول نیست.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، صبح یکشنبه ۱۹بهمن۹۳ المیرا خاماچی در جلسه علنی شورای اسلامی کلانشهر تبریز به عنوان یکی از مخالفین واگذاری اجرای پروژه اتوبان ولایت به قرارگاه خاتم الانبیاء بود، تاکید کرد: در بحث های اجرایی باید با حساسیت بیشتری با موضوعات مهم برخورد کنیم و نباید در عرض پنج دقیقه و عجولانه، یک هزار میلیارد ریال پول مردم را در اختیار پیمانکاری قرار دهیم که سابقه درخشانی در اجرای پروژه های عمرانی تبریز به ویژه اتوبان پاسداران ندارد.

رییس کمیسیون بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز با بیان اینکه این پروژه ایرادات فنی دارد و باید در کمیسیون عمران به صورت تخصصی مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد، تصریح کرد: عملکرد قرارگاه خاتم الانبیاء در مورد اتوبان پاسداران تبریز، مطلوب نیست و تاکنون شورای اسلامی کلانشهر تبریز بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال برای بهسازی آن هزینه کرده است.

وی در همین راستا اظهار داشت: قرارگاه خاتم الانبیاء در پارک دفاع مقدس نیز آن چنان که باید و شاید به تعهدات خود عمل نکرده و اجرای برخی از طرح های عمرانی را به دو برابر قیمت پیشنهادی پذیرفته است.

خاماچی تصریح کرد: از چهار نقشه ای که برای اجرای اتوبان ولایت تهیه شده، نقشه ای انتخاب شده است که بیشترین هزینه را برای مجموعه مدیریت شهری تبریز در پی خواهد داشت.

رییس کمیسیون بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز در بخش پایانی سخنان خود بر ضرورت حمایت از پیمانکاران تبریزی در اجرای پروژه های عمرانی این کلانشهر تاکید کرد.

علی رغم مخالفت المیرا خاماچی این طرح با نظر اکثریت آراء اعضای شوراء با اعتبار یک هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.

درباره این مطلب نظر دهید