انتخاب زبان

تراکتور

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

خبرهای ضد و نقیض از مرگ یک هوادار تراکتور

traxx

اویان نیوز: کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی در حالی از مرگ یک هوادار این تیم خبر می دهد که مسئولان دولتی این ادعا را رد می کنند.

به گزارش اویان نیوز، حسین کریمی رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ضمن انتقاد شدید از فغانی داور مسابقه تراکتورسازی و نفت تهران، از فوت یک هوادار خبر داد.

وی در بخشی از نامه خود که در خبرگزاری فارس منتشر شده، آورده است: حقوق یک ملت با این نا داوری پایمال می‌شود. هوادار تراکتورسازی سکته کرد و دیروز [۲۶اردیبهشت] دار فانی را وداع گفت. چه کسی پاسخگوی او و خانواده‌اش خواهد بود. از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و وزارت ورزش می‌خواهیم که به این امر هر چه سریع‌تر رسیدگی کنند و نتیجه را به هواداران و مردم فوتبال‌دوست آذربایجان اعلام کنند.

در همین حال رضا حسنی  رییس حراست وزارت ورزش و جوانان درباره اینکه رییس کانون هواداران تراکتورسازی مدعی شده یک هوادار این تیم پس از اتفاقات پس از بازی فوت کرده است گفت: ما این بحث را پیگیری کردیم. هوادار تراکتورسازی قبل از بازی فوت کرده و درگذشت او ارتباطی به بازی نداشته است.

جمعه ۲۵اردیبهشت۹۴ با پایان بازی تراکتورسازی و نفت تهران در ورزشگاه یادگار امام تبریز، هواداران خشمگین تراکتور با ماموران امنیتی و انتظامی درگیر شده و چندین نفر از هواداران تراکتور زخمی و بازداشت شدند.

درباره این مطلب نظر دهید