انتخاب زبان

آخرین اخبار

خوی: قتل دختر به دست پدر/ می خواست مانع فرار و ازدواج دختر و خواستگارش شود

قتل ناموسی در خوی

اویان نیوز: تحقیق درباره تیراندازی مردی که امروز در بلوار ولیعصر شهر خوی دخترش را به ضرب دو گلوله به قتل رسانده آغاز شده است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از خبرآنلاین، این تیراندازی وقتی روی داد که مردی از قصد دختر خود مبنی بر فرار به همراه خواستگارش با خبر شد و می خواست ضمن تهدید پسر مانع از این اقدام شود.

گفته شده این پسر و دختر به هم علاقه داشتند و مدتی قبل نیز پسر به خواستگاری آمده بود اما پدر دختر با این وصلت موافق نبوده است.

به گفته یکی از کسبه بلوار ولیعصر حادثه شنبه صبح حدود ساعت ۹ روی داده و محل حادثه به دانشکده پرستاری خوی نزدیک بوده است.

 مردی که تیراندازی کرده از ساکنان روستای «عذاب» از توابع خوی بوده است و محل تیراندازی نیز خیابانی است که از آن به سمت اورمیه می توان رهسپار شد.

فرید یکی از اهالی خوی نیز به خبرآنلاین گفت: «محل حادثه پیشتر جایی بود که اتوبوس های میان شهری به مقصد اورمیه توقف داشتند و به اصطلاح اینجا محل گاراژهای شهر بود».

ابراهیم یکی دیگر از اهالی خوی نیز درباره چگونگی وقوع این تیراندازی توضیح داد: «گویا مردی که امروز تیراندازی کرده از قصد دخترش که می خواسته با خواستگار خود فرار کند با خبرشده است. این مرد پس از آنکه دخترش را به همراه پسر جوان در بلوار ولیعصر می یابد با اسلحه به تهدید پسر می پردازد».

این ساکن اهل خوی در تشریح وقوع تیراندازی افزود: «دختر نیز وقتی می بیند پدرش اسلحه را به سمت خواستگار او گرفته خود را جلوی لوله تفنگ قرار می دهد تا مانع آسیب دیدن پسر شود که در همین هنگام دو گلوله به دختر جوان شلیک شد».

به گفته حاضران در خیابان ولیعصر خوی این دختر به بیمارستان منتقل شد اما تلاش های برای نجات او نتیجه بخش نبود و بعدازظهر امروز جان باخت.

از زمان تیراندازی تا کنون گفته می شود که خواستگار جوان متواری است.

با این حال تا این لحظه هیچ یک از مقامات انتظامی و قضایی خوی از جزییات این ماجرا گزارشی نداده اند.

درباره این مطلب نظر دهید