انتخاب زبان

زنجان

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

دانشگاه زنجان : توهین به تورکها در حضور استاندار و مقامات دولتی

peyman talebi

اختصاصی اویان نیوز: پیمان طالبی مجری رادیو جوان در مراسمی در دانشگاه زنجان با بیان جوک قومیتی به ملت آذربایجان توهین کرد.

به گزارش خبرنگار اویان نیوز، در مراسمی که روز دوشنبه ۱۸آذر۹۲ به مناسبت روز دانشجو با حضور مسئولان رده بالای استان و دانشگاه در دانشگاه زنجان برگزار شد، پیمان طالبی مجری برنامه با گفتن جک قومیتی به تورکها توهین کرد.

وی در این مراسم که با حضور جمشید انصاری استاندار استان زنجان و محمدعلی سبحانی سفیر سابق ایران در بیروت و قریب ۸۰۰ نفر از دانشجویان برگزار گردید خطاب به حاضران عنوان نمود : « یه روز یه آذری می ره عروسی جو می گیره به عروس شماره میده.»

تعدادی از حاضران در اعتراض به این عمل توهین آمیز مجری برنامه واکنش نشان دادند.

چندی پیش نیز احمد مراد علیزاده مدیر عامل شرکت ملی مس ایران در جلسه ای در جمع کارگران معدن مس سونگون ورزقان به ملت آذربایجان توهین کرد.

در هفته های اخیر نیز فردی به نام ماکس امینی که ظاهرا از طنزپردازان فارس زبان مقیم آمریکا می باشد با انتشار ویدئویی به آذربایجانیان توهین کرد؛ این عمل ماکس امینی  با اعتراضات گسترده کاربران اینترنتی مواجه گردید.

در اردیبهشت سال ۸۵ انتشار کاریکاتوری توهین آمیز در روزنامه دولتی ایران با واکنش و اعتراضات گسترده آذربایجانیان روبه رو گشته و در ۳۰ شهر آذربایجان منجمله تبریز، اورمیه ، تهران ، اردبیل و … اعتراضات خیابانی به وقوع پیوست.

 استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع ” اویان نیوز ” مجاز است.

1472399_10202083406861086_572996269_n

سابقه خبر در اویان نیوز:

توهین مدیر عامل جدید شرکت ملی مس ایران به ملت آذربایجان

درباره این مطلب نظر دهید