انتخاب زبان

اردبیل

    Sorry. No data so far.

آخرین اخبار

دبیر اتاق بازرگانی اردبیل: مالیات تحمیل شده به بخش خصوصی متناسب با کاهش هزینه‌ها نیست

اویان

 اویان نیوز: دبیر اتاق بازرگانی اردبیل با اعتراض به مالیات تحمیل شده به بخش خصوصی اعلام کرد؛ درمقابل افزایش مالیات این حوزه امیدوار به کاهش هزینه‌ها است.

به گزارش اویان نیوز به نقل از مهر، حسین وثوقی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران تصریح کرد: همه ساله درآمدهای مالیاتی افزایش می‌یابد اما این افزایش تحمیل شده به بخش خصوصی متناسب با کاهش هزینه‌ها نیست و در حال حاضر بخش  تولید با مشکلاتی مواجه است که اغلب مورد غفلت قرار می‌گیرد.

وی افزود: به عنوان مثال دولت حمایت از بخش خصوصی را طرح می‌کند اما افزایش مالیاتی که به بخش خصوصی تحمیل شده متناسب با کاهش هزینه‌ها نیست.

وثوقی با اشاره به وضعیت اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها ادامه داد: تنها دو درصد از هدفمندسازی به رونق تولید اختصاص یافته و این موضوع به شدت تولید را تحت تأثیر قرار داده است.

وی تاکید کرد: این اختصاص حداقلی در وضعیتی است که طی ماه‌های اخیر با افزایش بهای برق و گاز مواجه بودیم و به واسطه‌ آن واحدهای تولیدی تحت تأثیر قرار گرفته‌اند.

دبیر اتاق بازرگانی استان متذکر شد: این تأثیرات به ویژه در بخش تولید استان‌های محرومی از جمله اردبیل بیشتر مشاهده می‌شود و انتظار می‌رود در برنامه‌های آتی به مطالبات بخش خصوصی توجه شود.

درباره این مطلب نظر دهید